Podczas zajęć uczestnicy poznają tajniki wykorzystania rozmaitych materiałów i technik do tworzenia przedmiotów ozdobnych, prezentów, opakowań czy zabawek. Wykorzystujemy papier, tekstylia, masy plastyczne oraz nikomu niepotrzebne rzeczy aby wyczarować z nich coś nowego. Nie unikamy modnych technik jak decoupage, quilling i filcowanie ale uczymy się też podstaw tradycyjnego szycia ręcznego.
Dzieci (8-12 lat)

Bierzemy udział w konkursach plastycznych, w roku 2014 wszystkie nasze prace zostały uznane za godne nagród i wyróżnień oraz udziału w wystawie w ogólnopolskim konkursie "Makulatura to nie śmieć".

KONCERT PRACOWNI MUZYCZNYCH ZAPRASZAMY NA KOLONIE