Młodzieżowy Dom Kultury jest publiczną placówką zajęć pozaszkolnych, oferującą szeroki wachlarz pracowni z zakresu kultury, sportu i rekreacji, techniki, muzyki i śpiewu. Możemy poszczycić się profesjonalnie wyposażonymi pracowniami oraz doświadczoną kadrą nauczycielską przyjaźnie nastawioną do wychowanków. Skupiamy ludzi pracujących z pasją i zamiłowaniem. Cieszymy się, że rokrocznie jesteśmy w stanie proponować uczestnikom dodatkowe zajęcia i uatrakcyjniać naszą ofertę o kolejne pracownie. Nasza oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży aż do ukończenia szkoły średniej. Szczegółową listę oferowanych przez nas zajęć znajdziecie Państwo w zakładce Pracownie.

Serdecznie zapraszamy :)
Przyjdź i zostań – naprawdę warto!

Znajdziesz nas na Facebook'u! Codziennie nowe aktualności, zdjęcia z zajęć i nowości z życia MDK Zapraszamy do polubienia naszej FunPage

Zostaliśmy uczestnikiem programu „Gdynia Rodzinna”, którego celem jest zwiększenie dostępności do kultury, imprez sportowych i rekreacji, szczególnie przez stworzenie i rozwijanie katalogu ulg rodzinnych. W ramach karty „Gdynia Rodzinna” oferujemy atrakcyjne zniżki na naszym lodowisku. Więcej informacji na temat zasad uzyskania karty można otrzymać pod adresem: www.gdyniarodzinna.pl

Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni nosi honorowy tytuł Miejsca Odkrywania Talentów, nadawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej

Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni należy do Polskiego Stowarzyszenia Wychowania Pozaszkolnego, w którego centrum działań są dzieci i młodzież, ich zainteresowania i talenty. Zrzesza osoby i placówki wychowania pozaszkolnego z całej Polski, pasjonatów edukacji w czasie wolnym od nauki szkolnej. To miejsce, w którym się rozmawia, wymienia doświadczeniami i współpracuje dla podwyższania jakości działań edukacyjno – kulturalnych. Wraz z dziećmi i młodzieżą podąża za ich potrzebami i marzeniami.
Plan zajęć na rok szkolny 2017/2018 zostanie przez nas podany najpóźniej we wtorek 12 września w godzinach rannych,
po zatwierdzeniu go przez Radę Pedagogiczną MDK.