Zajęcia przeznaczone są dla najmłodszych uczestników (4 i 5 lat) zainteresowanych zajęciami artystycznymi. Dzieci uczestniczące w nich przygotowane są do aktywnego działania w kulturze i sporcie. Staramy się, by maluchy były radosne i twórcze, wyzwalamy ekspresję i spontaniczność. Chcemy, by nasi wychowankowie dzielnie radzili sobie w przyszłości w szkole, w kontaktach z rówieśnikami. Mieli wysokie poczucie własnej wartości.

Wspieramy rozwój społeczno–emocjonalny, poznawczy i ruchowy. Rozwijamy samodzielność, stawiamy na indywidualne podejście do każdego dziecka. Pragniemy, by każdy uczestnik miał szansę zaistnieć w grupie i poczuć się doceniony.

W Klubie Małolata jest czas na rozmowę, malowanie, rysowanie, przeprowadzenie doświadczenia, czytanie i słuchanie bajek. Dzieci biorą aktywny udział w spektaklach, uroczystościach jak i wielu imprezach organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury. Ostatnio bierzemy aktywny udział w konkursach plastycznych z całej Polski. Zdobywamy nagrody i wyróżnienia.
Wspieramy rozwój społeczno-emocjonalny, poznawczy i ruchowy. Rozwijamy samodzielność, stawiamy na indywidualne podejście do każdego dziecka. W Klubie Małolata jest czas na rozmowę, malowanie, rysowanie, przeprowadzenie doświadczenia, czytanie i słuchanie bajek. Dzieci biorą aktywny udział w spektaklach, uroczystościach jak i wielu imprezach organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury.

Wiek...
Pracownia w której dzieci rozwijają umiejętność logicznego myślenia. Poznają i doświadczają tajniki matematyki praktycznej poprzez ukierunkowaną zabawę.
Zajęcia rytmiki to doskonała forma umuzykalnienia dzieci poprzez ruch, śpiew, grę na dziecięcych instrumentach perkusyjnych oraz ekspresje ruchową. Uczestnictwo w zajęciach zespołu wokalnego pozwala rozwijać aparat głosowy, słuch muzyczny oraz zapewnia dobrą zabawę.

Sukcesy:
"Skawiki" z sukcesem występują na wielu imprezach organizowanych w domu kultury oraz poza ich murami.

Grupy : - 2 gr w...

Witamy w świecie tuszu i plasteliny!

Na zajęciach w bogato wyposażonej pracowni dzieci doskonalą swoje umiejętności manualne. Młodsze uczą się używania narzędzi i materiałów plastycznych, starsze doskonalą te zdolności oraz ćwiczą wyobraźnię wykonując prace w różnych technikach. Prace dzieci z Klubu Małolata ku ich wielkiej radości rokrocznie zdobywają nagrody w konkursach plastycznych.

MDK Gdynia - Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury

ul. Grabowo 2, 81-265 Gdynia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (58) 698-63-02

kontakt