Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni jest placówką zając pozaszkolnych. Stwarza możliwości ciekawego i pożytecznego spędzania czasu wolnego uczestnikom od 4 do 19 lat, rozbudzając i kształtując wartościowe zainteresowania dzieci i młodzieży.

Pracą całego zespołu ujawniamy i rozwijamy talenty. Wychowujemy miłośników, aktywnych uczestników i twórców życia kulturalnego. Pogłębiamy wiedzę z wielu dziedzin wykraczając poza programy szkolne. Pokazujemy młodym ludziom jak mądrze gospodarować wolnym czasem. Bardzo ważne jest dla nas pielęgnowanie zasad tolerancji, współpracy w grupie i zdrowego współzawodnictwa, a także integrowanie dzieci i młodzieży niepełnosprawnej.

Organizujemy otwarte imprezy takie, jak: konkursy, przeglądy, zawody, festiwale, warsztaty, happeningi, festyny we współpracy z placówkami oświatowymi i kulturalnymi i całym środowiskiem lokalnymi. Wszystkie działania dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań uczestników naszych zajęć.

Dołącz do nas!

MDK Gdynia - Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury

ul. Grabowo 2, 81-265 Gdynia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (58) 698-63-02

kontakt