W pierwszy dzień kalendarzowej wiosny 21 marca zapraszamy do nas na wyjątkowy koncert wiosenny! Zaprezentuje się wiele pracowni wokalnych i instrumentalnych. Bądźcie z nami o godzinie 18:00 w sali widowiskowej MDK. Gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę i ostateczne pożegnanie z zimą!

W piątek 23 marca oraz w sobotę 24 marca 2018 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni odbędą się eliminacje rejonowe  XXXV edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej.
Zapraszamy wszystkich, którzy kochają poezję polską. W piątek odbędą się przesłuchania w kategorii klas I-III szkół podstawowych oraz klas IV-VI szkół podstawowych. Natomiast w sobotę wysłuchamy uczestników, którzy zmierzą się z poezją śpiewaną, a także recytatorów z siódmych klas szkoły podstawowej oraz z klas gimnazjalnych.
Trzymamy kciuki za wszystkich, powodzenia!

Regulamin kokursu dostępny w zakładce KONKURSY/IMPREZY

Zapraszamy na Próbę Otwartą w MDK. Sala widowiskowa godzina 18:00, już w tę środę!

Zespół Cheerleaders „Galaxy Team” pod patronatem Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni jako jedyna drużyna w Polsce otrzymała kwalifikację na Mistrzostwa Świata Cheerleaders w Orlando w kwietniu 2018 roku w kategorii senior, w dywizji Freestyle POM. 
Na tę chwilę drużyna liczy 26 zawodniczek. Ich występy poprzedzone są regularnymi treningami i ciężką pracą, a wiążą się ze świetną zabawą i wyjątkową atmosferą. W tym roku dzięki powołaniu przez Polską Federację Tańca mają możliwość reprezentowania kraju na zawodach rangi światowej. 
Cały MDK kibicuje Galaxy Team i trzyma mocno kciuki za ich sukces na Mistrzostwach Świata w Orlando!

Nr konta do wpłat darowizn na wyjazd do Orlando:
34 1440 1026 0000 0000 0033 9978
z dopiskiem w tytule: Galaxy-Orlando
10 marca zapraszamy do naszej placówki na XIV Mistrzostwa Gdyni Juniorów w Szachach Szybkich!

Turniej rozegrany zostanie systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Tempo gry w grupie „OPEN” - 15 min na zawodnika. Grupa „A” rozgrywa 6 rund.
Zwycięzcy turnieju otrzymają puchary, medale, dyplomy i nagrody.

Zapisy na stronie pod następującym linkiem TUTAJ lub bezpośrednio na adres email sędziego Mistrzostw: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (przy zgłoszeniu należy podać: nazwisko i imię, datę urodzenia, szkoła/ klub/kategoria szachowa).

Wpisowe w wysokości 20 zł od zawodnika przyjmowane będzie w dniu Mistrzostw 10.03.2017 r. na I piętrze przy recepcji w godz. 09:30 - 09:50.

Zapraszamy do rozgrywki i kibicowania!

Strona 1 z 16

MDK Gdynia - Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury

ul. Grabowo 2, 81-265 Gdynia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (58) 698-63-02

kontakt