W piątek 22 marca oraz w sobotę 23 marca 2019 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni odbędą się eliminacje rejonowe  XXXVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej. 
Zapraszamy wszystkich, którzy kochają poezję polską. 
Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników, powodzenia
Wszystkich fanów muzyki zapraszamy na wiosenny koncert naszych pracowni, który odbędzie się 20 marca 2019 r. 
W programie koncertu wystąpią dzieci i młodzież z pracowni wokalnych i instrumentalnych. 
Zapowiada się niezwykłe wydarzenie muzyczne. Bądźcie z nami o godzinie 17:00 w sali widowiskowej MDK. Gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę i ostateczne pożegnanie z zimą!
Serdecznie zapraszamy do udziału w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Mini Gdynia OPEN 2019.
Uczestnicy występować będą w kategoriach wiekowych do 6 lat, 7-10 lat, 11-13, 14-16 oraz 17-20 lat.
W ramach wydarzenia uczestnicy będą również mogli wziąć udział w warsztatach integracyjno-wokalnych.

Odwiedź stronęJuż 8 lutego 2019 r. zapraszamy na kolejne wydarzenie w naszym Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni. Znów mamy przyjemność organizować dla Państwa specjalny koncert walentynkowy. W tym roku na muzycznej scenie, w repertuarze pełnym miłości zaprezentują się wokaliści z pracowni Pana Adama Brusznickiego oraz Pana Mariana Walentynowicza. Wszystkich głodnych dobrej muzyki i niepowtarzalnych talentów jak również miłosnych nut zapraszamy do sali widowiskowej w MDK przy ul. Grabowo 2. Koncert rozpocznie się o godzinie 17:00.
W następny czwartek 7 lutego, pracownie teatralne zapraszają na Próbę Otwartą w MDK.
O godzinie 18:00 grupy Pani Hanny Kownackiej oraz Pana Pawła Klowana zaprezentują się na scenie razem z innymi pracowniami MDK.
Kto został zaproszony do udziału we wspólnej próbie pozostanie zagadką do samego końca i jednocześnie niespodzianką dla widzów :)
Zapraszamy!


Strona 1 z 22

MDK Gdynia - Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury

ul. Grabowo 2, 81-265 Gdynia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (58) 698-63-02

kontakt