AKTUALIZACJA: 
Z uwagi na wydarzenia z ostatnich dni oraz ogłoszoną żałobę informujemy, że IV Wojewódzki Konkurs Piosenki Aktorskiej i Musicalowej zostaje przełożony na 25 stycznia. Godziny wystąpień konkursowych pozostają bez zmian. 

Jednocześnie przedłużamy termin składania zgłoszeń konkursowych do 21 stycznia 2019 r.  


25 stycznia 2019 r. zapraszamy wszystkich młodych wokalistów, ich rodziny, przyjaciół i fanów oraz melomanów na IV edycję Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Aktorskiej i Musicalowej.

Przesłuchania rozpoczną się o godzinie 9:00 wg następujących kategorii:
🎵 soliści w wieku 8-10 lat
🎵 soliści w wieku 11-13 lat
🎵 soliści w wieku 14-16 lat
🎵 soliści w wieku 17-19 lat

➡Zgłoszenia na konkurs przyjmujemy do 21 stycznia.

Na wszystkich uczestników konkursu czekają dyplomy a na zwycięzców nagrody!

Kolejność wystąpień zostanie podana na naszej stronie internetowej kilka dni przed konkursem.

19 grudnia o godzinie 18:00 zapraszamy wszystkich miłośników świątecznego kolędowania do sali widowiskowej MDK na wspaniały koncert. Tym razem zaprezentują się dzieci i młodzież z pracowni instrumentów klawiszowych prowadzonej przez Pana Mariusza Krefta. Młodzi muzycy wykonają najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki o tematyce związanej ze świętami. Zapowiada się niezwykły wieczór!
Uczestnicy zajęć pracowni gitarowych Pani Kai Grabowskiej i Agaty Piaskowskiej serdecznie zapraszają na koncert gitarowy w świątecznym klimacie :-) W programie znane i mniej znane utwory. Koncert odbędzie się 17 grudnia 2018 r. o godzinie 18:00 w sali widowiskowej MDK. 
Nie może Was tam zabraknąć!
W sobotę, 8 grudnia 2018 r., w Młodzieżowym Domu Kultury przy współpracy z UKS MDK Gdynia odbędzie się Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK. 
Turniej jest otwarty dla wszystkich uczestników pracowni MDK oraz zawodników Klubu Szachowego przy MDK w Gdyni.

Podział na grupy:
A – rocznik 2010 i młodsi,
B – rocznik 2009 i starsi,
C – grupa open (zawodnicy UKS MDK Gdynia o puchar Mistrza MDK dziewcząt i chłopców).

Karty zgłoszeniowe przyjmowane są do 6 grudnia (czwartek) do godziny 18:00 w recepcji MDK lub na zajęciach kółka szachowego. Wpisowe w wysokości 5 zł od osoby (zawodnika) przyjmowane będzie w dniu zawodów na III piętrze w GALERII w godz. 9:00-9:20.

REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIOWA
Niewiele ponad miesiąc dzieli nas od Świąt, a my już chcemy wprawić się w ten uroczysty nastrój. Dlatego 8.12.2018 r. zapraszamy na XI Wojewódzki Konkurs Piosenki Świątecznej „Czas świąt, czas kolędowania”, w którym wystąpią utalentowani soliści ze szkół podstawowych i zaśpiewają najpiękniejsze piosenki świąteczne. 

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 listopada 2018 r.
Szczegóły dostępne w regulaminie w zakładce KONKURSY/IMPREZY

Strona 1 z 21

MDK Gdynia - Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury

ul. Grabowo 2, 81-265 Gdynia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (58) 698-63-02

kontakt