Już w najbliższą sobotę zapraszamy na wyjątkowy koncert wakacyjny! Na scenie wystąpią uczestnicy pracowni Pani Katarzyny Laszkowskiej. Niezapomniane muzyczne wrażenia gwarantowane! 
Wstęp wolny.
Już w najbliższą sobotę zapraszamy na koncert pracowni wokalnych, podczas którego zaprezentują się soliści, duety i zespoły z MDK, pod kierunkiem Pana Adama Brusznickiego i Pana Mariana Walentynowicza.
Wstęp wolny!

18 maja 2019 r. zapraszamy wszystkich pasjonatów piosenki anglojęzycznej na VII Wojewódzki Konkurs Piosenki Angielskiej "English for fun". 
Przesłuchania rozpoczniemy o godzinie 9:30.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia.

Zapraszamy na kolejną edycję organizowanych przez naszą placówkę Zawodów Modeli Halowych w klasie F1N!
Na zwycięzców czekają dyplomy, medale, puchary i nagrody specjalne! Zawodnicy startować będą w dwóch kategoriach wiekowych: młodziki i juniorzy. Jak co roku, po głównym turnieju ruszy dodatkowa kategoria lotów "Wyścigi dinozaurów". Każdy z rodziców, opiekunów i pozostali chętni (powyżej lat 18) będą mogli spróbować swoich sił w rzucaniu modelem halowym. 
Zawody odbędą się wg następującego programu:
10:00 - 10:30 – trening,
10:30 - 10:45 - rejestracja zawodników,
11:00 - otwarcie zawodów,
11:15-13:30 - 3 kolejki lotów konkursowych,
13:45 -14:00 - ogłoszenie wyników

Więcej informacji w REGULAMINIE konkursu.
UWAGA! Termin nadsyłania prac konkursowych został wydłużony do 13 maja.

Projektowanie i szycie ubiorów jest sztuką, ale czy da się zaprojektować i „uszyć” coś z papieru? A może coś z gazet czy z folii udałoby się zrobić…? Kreacja z tektury….?

Jeżeli jesteś osobą kreatywną, masz głowę pełną pomysłów, lubisz projektować i konstruować przestrzennie to II Pomorski Konkurs Odzieżowy jest dla Ciebie! 

Zaprojektuj i wykonaj swój autorski projekt. Czekają nagrody!

 
Szczegóły konkursu w REGULAMINIE.

Strona 1 z 24

MDK Gdynia - Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury

ul. Grabowo 2, 81-265 Gdynia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (58) 698-63-02

kontakt