Plan zajęć w obowiązujący w terminie:
- 16-20.08.2021 (zajęcia tylko dla uczestników Młodzieżowego Domu Kultury) - kliknij
- 23-27.08.2021 (zajęcia tylko dla uczestników Młodzieżowego Domu Kultury) - kliknij

- 30-31.08.2021 (zajęcia tylko dla uczestników Młodzieżowego Domu Kultury) - kliknij
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami nagrodzonych i wyróżnionych prac
w X Rejonowym Konkursie dla Najmłodszych
"Kolorowy Świat - domy i domki"
Ogłoszenie wyników „Gim - Show 2021” - edycja online
💃🕺💃🤸
Już czas!
Nie zwlekaj! Twój głos jest ważny!
Głosować można do godz. 23.59 21 czerwca za pośrednictwem strony internetowej:

Wybieramy projekty do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego. Tegoroczne głosowanie potrwa 15 dni – począwszy od poniedziałku, 7 czerwca. Na decyzję mieszkanek i mieszkańców Gdyni czeka 297 pomysłów. Wśród nich nowość – projekty zgłoszone w ramach Klimatycznego Budżetu Obywatelskiego. Wyniki poznamy najpóźniej 25 czerwca.
szczegóły poniżej:

Znamy już laureatów III Pomorskiego Konkursu Odzieżowego "projekt i wykonanie ubioru z nietypowych surowców".
Jury w składzie Pani Małgorzata Karpińska, Pani Klara Wincenty oraz Pani Małgorzata Kotłowska przyznało:

I miejsce:
Gabriela Dzitkowska

II miejsce:
Lena Jaskólska
Julianna Sykuła

III miejsce:
Milena Wołoszyk

Wszystkim gratulujemy pomysłów, a laureatów zapraszamy w terminie 14 - 25 czerwca po odbiór dyplomów oraz nagród
do placówki MDK ul. Grabowo 2, od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 19.00.

Życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Link do fotorelacji: kliknij

✂👗👚✂