Zajęcia Grupy Mini z dnia 21.01.2020r (wtorek) zostały przeniesione na 22.01.2020r. na godz. 16.30-18.00 sala baletowa MDK ul. Grabowo 2.
Szanowni Państwo

Informujemy, że w zakładce 'plan zajęć' znajdują się aktualne plany zajęć otwartych oraz stałych na okres ferii zimowych.
Zapraszamy do zapoznania się.

Zapraszamy na zajęcia w czasie ferii  w Młodzieżowym Domu Kultury!!

Młodzieżowy Dom Kultury oferuje następujące zajęcia dla dzieci i młodzieży w czasie ferii:

- warsztaty z gimnastyki i akrobatyki dla dzieci w wieku 8-12 lat

- joga o poranku dla dzieci i młodzieży w wieku 6-19 lat

- taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży w wieku 6-12 lat

- Latin Girls  - nauka tańców latynoamerykańskich w wersji solowej dla dzieci i młodzieży w wieku 13-19 lat

- Taniec Ulicy – funky street jazz dla dzieci i młodzieży w wieku 13-19 lat

- warsztaty gitarowe dla dzieci i młodzieży w wieku 10 -18 lat

- warsztaty muzyczne – podstawy gry na instrumentach klawiszowych dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat

Zapisy na zajęcia w czasie ferii będą odbywać się od dnia  07.01.2020 w sekretariacie MDK  codziennie w godzinach od 8.30 do  15.00

Dokumenty (karta uczestnika) są do pobrania w sekretariacie, na recepcji, u kierowników placówki oraz na stronie internetowej ( w zakładce - informacje pod pozycją - ferie) . Warunkiem uczestnictwa na zajęciach jest dostarczenie prawidłowo wypełnionej karty uczestnika przed rozpoczęciem zajęć. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia feryjne będą odbywały się według harmonogramu zajęć, który będzie dostępny na recepcji oraz stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury ( w zakładce - informacje pod pozycją - ferie)  od 07.01.2020r.

PLAN ZAJĘĆ - KLIKNIJ

KARTA ZGŁOSZENIOWA - KLIKNIJ

Zapisy na MINI Gdynia OPEN 2020 ruszyły!!

Młodzieżowy Dom Kultury oraz Laboratorium Innowacji Społecznych serdecznie zapraszają do udziału w konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Mini Gdynia OPEN 2020.

Konkurs odbędzie się w dniach 24-27.02.2020 na terenie Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni.

Uczestnicy występować będą w kategoriach wiekowych do 6 lat, 7-10 lat, 11-13 lat , 14-16 lat oraz 17-20 lat.

Do udziału zapraszamy mieszkańców Gdyni i całego województwa pomorskiego.

Laureaci konkursu otrzymają nominacje do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia OPEN 2020, który odbędzie się w dniach 30.06-5.07.2020

Zgłoszeń mogą dokonywać szkoły, przedszkola oraz inne placówki edukacyjne, a także rodzice i pełnoletni uczestnicy do 10 lutego 2020 r.

Kartę zgłoszenia oraz plik mp3 z podkładem instrumentalnym wykonywanego utworu wysyłamy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniżej regulamin oraz karta zgłoszeniowa.

REGULAMIN

Od stycznia sobotnie zajęcia odbywać się będą w godz. 12.20-13.50 w MDK ul. Grabowo 2.

Zajęcia w środy zostają bez zmian.