Zapraszamy na spotkania organizacyjne w pracowniach! 

(pozostałe pracownie rozpoczynają zajęcia od poniedziałku 3 września zgodnie z planem)


Aneta Brzozowicz - Sykuła
Projektowanie i kreacja mody: 6 września, godz. 17:30


Elżbieta Cupiał
Zespoły wokalne: o spotkaniu organizacyjnym uczestnicy zostaną powiadomieni telefonicznie


Kaja Grabowska
Pracownia gitary: 3 oraz 7 września w godzinach godz. 15:30-19:00
Dla wszystkich uczestników pracowni, dzień i godzina spotkania do wyboru.


Małgorzata Karpińska
3 września: 
Plastyka godz.15:30, sala 14A
Sztuka dekoracyjna godz.16:30, sala 14A 
4 września:
Malarstwo godz. 16:00, galeria
5 września:
Plastyka godz.16:00, sala 14A
6 września:
Malarstwo godz. 16:00, galeria
7 września:
Sztuka dekoracyjna godz.16:00, sala 14A


Agnieszka Karsznia
Łamigłówki mądrej główki - 6 września, godz.15:30
Rękodzieło artystyczne - 6 września, godz.16:00 sala 10


Mariusz Kreft 
Instrumenty klawiszowe: 3-6 września w godzinach 15:00-18:00


Anna Kwitniewska-Stanisławska
Gimnastyka artystyczna: 5 września, MDK Gdynia
Galaxy Micro 16:30  
Galaxy Mini 16:50 
Galaxy Junior 17:15


Tadeusz Orlikowski
Modelarstwo lotnicze: 6 września, godzina 16:00, sala 20


Agata Piaskowska 
Pracownia gitary: 4 września w godzinach 15:00-19:00 oraz 5 i 6 września w godzinach 15:00-17:00
Dla wszystkich uczestników pracowni, dzień i godzina spotkania do wyboru.


Katarzyna Piekacz
Techniki Różne: 6 września, godzina 17:00-18:00
Rysunek artystyczny: 6  września, godzina 18:00-19:00


Monika Poleniewicz
Gimnastyka i taniec: 
Calipso 17:30-18:15 
Unlimited 18:15-19:00 
Tilt  19:00-19:45


Tatiana Różankiewicz
Gimnastyka i taniec nowoczesny: 4 września, sala baletowa 
"Bad Kids"- godz. 18:30  
"Tygryski"- godz. 16:30  
"Fasolki"- godz. 17:00  
"Różyczki"- godz. 17:45


Joanna Tojza-Dąbrowska   
Język angielski: spotkanie organizacyjne w drugim tygodniu września, dokładny termin zostanie jeszcze podany.


Marian Walentynowicz
Zajęcia wokalne: 4 września, godz. 16:00, sala 13


Klara Wicenty 
Pracownia plastyki: 4-6 września w godzinach 16:00-18:00, sala 14b


Bartek Wróbel
Hokej/Rolki: 3 września, Gdynia ul. Bema 33 budynek przy lodowisku, godz. 18:00


Katarzyna Zegarska 
Język niemiecki: 3 oraz 5 września, w godzinach 16:00-18:00, sala 25


Anna Ziemann
Gimnastyka artystyczna: 4 września, sala widowiskowa
"Baccara" - godz. 17:00 
"Blue Velvet" - godz. 17:30 
"Supernova" - godz. 18:00 
"Moderna" - godz. 18:3

Pracownia Instrumentów Klawiszowych zakończyła rok szkolny 2017/18 pięknym koncertem zatytułowanym „Z melodią na wakacje ” który odbył się 19.06.2018r. Dzieci i młodzież  wykonały szereg znanych i lubianych utworów, które przybyli goście przyjęli z gorącym aplauzem.  Pomimo odbywającego się w tym samym czasie meczu Polska- Senegal frekwencja dopisała :) 
Oto artyści wykonawcy: Marta Staniszewska, Małgorzata Jendrzejek, Sandra Konkol, Mateusz Ledóchowski, Malwina Dorsz, Karolina Jekiełek, Grzegorz Brzezinski, Oliwia Wojewoda, Bartosz Drywa, Aleksandra Jędryczka, Alicja Żurowska, Marek Żelewski, Julia Tomalczyk, Dawid Antoniuk, Jan Wojtasik, Maja Błażejczyk, Karol Żelewski Milena Silwanowicz, Aleksander Jakubowski, Robert Osuch, Alicja Wachowska, Wojciech Paupa, Emilia Waleska, Rafał Kaczor i Maciej Wenta.
 

prowadzenie koncertu  
Małgorzata Jendrzejek, Alicja Wachowska, Jan Wojtasik, Wojciech Paupa

oprawa plastyczna i scenografia
Katarzyna Wiśniewska,  Izabela Bogacz 

scenariusz i reżyseria
Mariusz Kreft

 

 

Na czas wakacji letnich przygotowaliśmy ofertę zajęć otwartych, na które zapraszamy wszystkie chętne dzieci i młodzież.
Zapisy będą się odbywały u nauczycieli w dniu zajęć.
Ilość miejsc jest ograniczona.
Plan zajęć będzie uzupełniany, prosimy o śledzenie zmian.


PLAN DOSTĘPNY TUTAJ
Badania uzdolnień dla grupy Akrobatyki Pana Marka Łyszczarza odbędą się 13 czerwca o godzinie 18:30.

26 maja , jak wszyscy wiemy obchodzony jest Dzień Mamy. Również Młodzieżowy Dom Kultury postanowił zaznaczyć to piękne święto występami swych uczestników. Dzieci z pracowni Instrumentów Klawiszowych prowadzonej przez Pana Mariusza Krefta zaprezentowały program artystyczny na plenerowym festynie organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 17. Wystąpili: Zosia Neumann, Alicja Żurowska, Dawid Antoniuk, Mateusz Ledóchowski.
Wykonawcy zaprezentowali takie utwory jak:  „ Serduszko puka w rytmie cha- cha”, „Wszystko kwitnie w koło”, „ Bal”, „Mama mia”, „Wszystko mi mówi ,że mnie ktoś pokochał”. Cieszymy się bardzo, że na twarzach naszych Mam zagościł uśmiech,  który niechaj pozostanie na co dzień.

Strona 6 z 49

MDK Gdynia - Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury

ul. Grabowo 2, 81-265 Gdynia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (58) 698-63-02

kontakt