Imię i nazwisko stanowisko  adres e-mail
Joanna Tojza-Dąbrowska wicedyrektor    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kamila Hamerska kierownik działu sportu i rekreacji    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kaja Grabowska kierownik działu sztuki    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Imię i nazwisko stanowisko prowadzone zajęcia  adres e-mail
Aneta Brzozowicz - Sykuła nauczyciel Projektowanie i kreacja mody  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Leszek Buczyński nauczyciel Młodzieżowe zespoły muzyczne
Imprezy i konkursy
Elżbieta Cupiał nauczyciel Zespoły wokalne  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Barbara Czypul nauczyciel Zespoły muzyki dawnej
Zespół muzyki irlandzkiej
Nauka gry na flecie
Karol Drzewoszewski nauczyciel

Step amerykański
Taniec musicalowy

Kaja Grabowska nauczyciel Gitara klasyczna
Ukulele
Kamila Hamerska nauczyciel Zespół cheerleaders  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Karina Iwaszko nauczyciel Grupy gimnastyczno-taneczne
Zespół cheerleaders
Grzegorz Karłowicz nauczyciel Orkiestra promenadowa
Zespoły rozrywkowe
Małgorzata Karpińska nauczyciel Plastyka dla najmłodszych
Sztuka dekoracyjna
Malarstwo i grafika
Agnieszka Karsznia nauczyciel

Liczące szkraby w ramach "Klubu małolata"
Rękodzieło

Tomasz Ciesielski nauczyciel Szachy  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Hanna Kownacka nauczyciel Teatr
Emisja głosu i interpretacja tekstu
Małgorzata Kotłowska nauczyciel Rysunek artystyczny
Malarstwo
Rzeźba
Techniki różne
Mariusz Kreft nauczyciel Instrumenty klawiszowe  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marek Łyszczarz nauczyciel Akrobatyka  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Katarzyna Laszkowska-Dwojakowska nauczyciel Grupy wokalne  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Małgorzata Medycka nauczyciel Roboty/HTML
ECDL
Tadeusz Orlikowski nauczyciel Modelarstwo lotnicze  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marzena Lamandini nauczyciel "Klubu małolata"  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Małgorzata Pawlik nauczyciel Języka angielski  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Agata Piaskowska nauczyciel Gitara klasyczna  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bogna Pniewska nauczyciel Glinolepy
Sztuka dekoracyjna i użytkowa
Monika Poleniewicz nauczyciel Grupy taneczno-gimnastyczne  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sylwia Romaniecka-Zamora nauczyciel Orkiestra promenadowa  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tatiana Różankiewicz nauczyciel Grupy gimnastyczno-taneczne  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bożena Jaśkiewicz nauczyciel HTML  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Barbara Skawińska nauczyciel Rytmika w ramach "Klubu małolata"
Zespół "Skawiki"
Natalia Sierhiej nauczyciel Taniec  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bartłomiej Szarżanowicz nauczyciel Taniec towarzyski  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ewa Szwajlik nauczyciel Śpiew dziecięcy i młodzieżowy  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marian Walentynowicz

nauczyciel

Śpiew solowy
Zespoły wokalne

Klara Wicenty nauczyciel Plastyka i ilustracje  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Katarzyna Wiśniewska nauczyciel Fotografia medialna
Film i animacja
Radio MDK
Bartłomiej Wróbel nauczyciel Nauka jazdy na rolkach i hokeja  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Katarzyna Zegarska-Jasińska nauczyciel Język niemiecki  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 Jakub Urbański nauczyciel taniec  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Patrycja Gromek nauczyciel taniec  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.