Imię i nazwisko stanowisko  
Eugeniusz Korek dyrektor     
Sylwia Kowalska wicedyrektor    
Tatiana Różankiewicz kierownik działu sportu i rekreacji    
Aleksandra Wysocka kierownik działu sztuki    
Imię i nazwisko stanowisko prowadzone zajęcia
Leszek Buczyński nauczyciel Młodzieżowe zespoły muzyczne
Imprezy i konkursy
Zbigniew Chromiec nauczyciel Malarstwo i dekoracje
Barbara Czypul nauczyciel Zespoły muzyki dawnej
Nauka gry na flecie
Joanna Długońska nauczyciel Teatr dziecięcy
Kaja Grabowska nauczyciel Gitara klasyczna
Jadwiga Grabowska nauczyciel Klub dziennikarski "Echo MDK"
Imprezy i konkursy
Justyna Grenka nauczyciel Gimnastyka korekcyjna
Kamila Hamerska nauczyciel Zespół cheerleaders
Grzegorz Karłowicz nauczyciel Orkiestra promenadowa
Zespoły rozrywkowe
Małgorzata Karpińska nauczyciel Angielski na wesoło
Plastyka dla najmłodszych
Sztuka dekoracyjna
Malarstwo i grafika
Agnieszka Karsznia nauczyciel Liczące szkraby w ramach "Klubu małolata"
Ryszard Komorowicz nauczyciel Szachy
Hanna Kownacka nauczyciel Teatr
Emisja głosu i interpretacja tekstu
Mariusz Kreft nauczyciel Instrumenty klawiszowe
Adrianna Kubik nauczyciel Grupy gimnastyczne
Anna Kwitniewska nauczyciel Gimnastyka artystyczna
Małgorzata Medycka nauczyciel Roboty/HTML
ECDL
Anna Michalska nauczyciel Gimnastyka artystyczna
Tadeusz Orlikowski nauczyciel Modelarstwo lotnicze
Monika Domańska-Ożga nauczyciel Spotkanie ze sztuką wramach
"Klubu małolata"
Małgorzata Pawlik nauczyciel Języka angielski
Agata Piaskowska nauczyciel Gitara klasyczna
Bogna Pniewska nauczyciel Glinolepy
Sztuka dekoracyjna i użytkowa
Sylwia Romaniecka nauczyciel Orkiestra promenadowa
Tatiana Różankiewicz nauczyciel Grupy gimnastyczno-taneczne
Bożena Rzeszowska nauczyciel HTML
Natalia Sierhej nauczyciel Zespoły tańca nowoczesnego
Barbara Skawińska nauczyciel Rytmika w ramach "Klubu małolata"
Izabela Skupień
Katarzyna Piekacz (zastępstwo)
nauczyciel Plastyka dziecięca
Gabriela Steinke
Karina Iwaszko (zastępstwo)
nauczyciel Grupy gimnastycznp-taneczne
Zespół cheerleaders
Anna Szpadzińska-Koss nauczyciel Rysunek artystyczny
Ewa Szwajlik nauczyciel Śpiew dziecięcy i młodzieżowy
Artur Toeplitz nauczyciel Szachy
Marian Walentynowicz nauczyciel

Śpiew solowy
Zespoły wokalne

Klara Wicenty nauczyciel Plastyka i ilustracje
Joanna Wilk nauczyciel Grupy gimnastyczno-taneczne
Mariusz Wiszniewski nauczyciel Modelarstwo lotnicze
Katarzyna Wiśniewska nauczyciel Fotografia medialna
Film i animacja
Reklama i PR
Bartłomiej Wróbel nauczyciel Nauka jazdy na rolkach i hokeja
Aleksandra Wysocka nauczyciel Teatr
Katarzyna Zegarska nauczyciel Język niemiecki
Anna Ziemann nauczyciel Gimnastyka artystyczna



Wakacje w MDK 

Na czas wakacji przygotowaliśmy specjalną ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży.
Jeśli spędzacie wakacje w mieście, koniecznie musicie do nas zajrzeć! 
Plan do pobrania TUTAJ



Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018

Kandydatów, którzy składali wnioski o przyjęcie na zajęcia w roku szkolnym 2017/2018 prosimy o zapoznanie się
z terminami badań uzdolnień kierunkowych zamieszczonych w zakładce „Rekrutacja 2017/2018".



MDK Gdynia - Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury

ul. Grabowo 2, 81-265 Gdynia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (58) 698-86-18

kontakt