Gratulujemy!!!

Przedstawiamy listę uczestników zakwalifikowanych do III Ogólnopolskiego Festiwalu Zimowe Granie Gdynia 2002:

 

Soliści i duety do 9 lat

 

101 Wawszkiewicz Zofia

102 Stasiełowicz Róża

103 Adamska Daria

104 Miszczak Oliwia

105 Hałdaś Aleksandra

106 Skubiszewska Amelia

107 Razumienko Amelia

108 Knopik Hana

109 Łojek Julian

110 Krajewska Laura

111 Misiuk Małgorzata

112 Stebnicki Melania

113 Jedel Maja

114 Rybak Natalia

115 Witza Agata

116 Szafarz Daria

117 Rybicka Nikola

118 Hawrot Aleksandra

119 Olczuk Oliwier

120 Piwowarczyk Gabriela

121 Gumińska-Kieliszek Marta

122 Milczarek Agnieszka

123 Zatorska Julia

124 Mojecka Lena

125 Poddębna Joanna

126 Barszcz Zuzanna

127 Arim Dominik

 

Soliści i duety 10–13 lat

 

201 Malcher Kaja

202 Shtoiko Sviatoslav

203 Komarek Magdalena

204 Duet: Golańska Maja i Manthey Małgorzata

205 Lech Anastazja

206 Kryszczyńska Olga

207 Gryga Natan

208 Krupińska Liliana

209 Rakowska Dobrawa

210 Romanowska Natalia

211 Paszkiewicz Michalina

212 Błaszkiewicz Wiktoria

213 Rumpel Laura

214 Walczuk Aleksandra

215 Duet: Suzgun Eliza i Sophia

216 Szyfelbajn Luiza

217 Karpińska Hanna

218 Dulniak Laura

219 Derc Albert

220 Kwaśnik Martyna

221 Matuśkiewicz Matylda

222 Smoczyńska Oliwka

223 Łączkowska Natalia

224 Kuna Nina

225 Lewiński Dawid

226 Krajewska Kornelia

227 Knopik Oliwia

228 Głodek Emilia

229 Pietrzak Filip

230 Kaczyńska Iga

231 Stępnik Julia

232 Kosaty Urszula

233 Górecka Natalia

234 Smyk Alicja

235 Brewczyńska Maja

236 Krakowska Kaja

237 Ostrowska Lena

238 Michalska Aleksandra

239 Kreja Karolina

240 Trepczyńska Hanna

241 Jerenkiewicz Julia

242 Sobczak Wiktoria

243 Batko Olaf

244 Wieczorek Oliwia

245 Zawiślińska Zofia

246 Kowalczyk Pola

247 Rabczenko Kuba

248 Gajewska Aleksandra

249 Hoshko Yelizavieta

250 Krysiak Miłosz

251 Bereżańska Amelia

252 Stawiarska Amelia

253 Szcześniak Emilia

254 Ziaja Anna

255 Hawer Maja

256 Tomaszewska Misheel

257 Szwocher Mikołaj

258 Starzyńska Amelia

259 Winnik Katarzyna

260 Kucharski Eryk

261 Biesiadecka Antonina

 

Soliści i duety 14–17 lat

 

302 Tomaszewska Oliwia

303 Block Weronika

304 Fałat Nicola

305 Kolomoitseva Veronika

306 Maciąg Martyna

307 Szustak Aleksandra

308 Złotnicka Zuzanna

309 Cędrowicz Maja

310 Iwanicka Laura

311 Polańska Zuzanna

312 Skwarczyńska Karina

313 Bielińska Antonina

314 Kozłowska Julia

315 Kamińska Laura

316 Kasińska Oliwia

317 Mańkowska Małgorzata

318 Zając Żaneta

319 Eliaszewicz Wiktoria

320 Litwin Marcelina

321 Kubiak Natalia

322 Droma Agnieszka

323 Zych Kornelia

324 Ługowska Zofia

325 Sikorska Nikola

326 Błaszczak Anna

327 Taracińska Wiktoria

328 Kotecka Amelia

329 Klimek Martyna

330 Rańda Julia

331 Mielczarek Julia

332 Krzeszewska Patrycja

333 Kujawski Kacper

334 Jaworska Maja

335 Jasińska Barbara

336 Jasiński Maciej

337 Duet: Polańska Zuzanna i Borys Gabriela

338 Lehmann Emilia

339 Olecka Felicja

340 Sikora Lena

341 Kulesza Agata

342 Junak Aleksandra

343 Tyma Zofia

344 Majdecka Milena

345 Orłowicz Joanna

 

Soliści i duety 18 + (open)

 

401 Rozmus Patrycja

402 Woźniak Ewelina

403 Czajkowska Alicja

404 Piesik Anna

405 Sobczak Cecylia

406 Ratajczak Martyna

407 Półtorak Elżbieta

408 Duet: Karaś Lena i Angowska Natalia

409 Stalec Maksymilian

410 Duet: Ulfik Agnieszka i Pająk Paulina

411 Ożóg Paulina

412 Kuryłowicz Dominika

413 Przybylski Mikołaj

414 Kręt Paweł

415 Gruszka Kornelia

416 Krzemińska Kaja

417 Rybak Weronika

418 Popiołek Maja

419 Ferdynus Jarosław

420 Kicińska Wiktoria

421 Cichosz Paweł Zygmunt

 

Zespoły do 12 lat

 

501 FARCIK

502 Kwintet wokalny My 5

503 Kropki

504 Mini Jedyneczki

505 ARTRIO

 

Zespoły 13–17 lat

 

601 INIEMAMOCNE

602 FAMA

603 Dźwięk Dobry

604 GRANDA

605 Kwartet SAMI

 

Zespoły 18 + (open), w tym zespoły rodzinne

 

701 Lidia, Liwia, L&V

702 MAJULE

703 Białe Skrzydła

704 Happy

705 FARCIARY






Gratulujemy!!

Przedstawiamy listę uczestników zakwalifikowanych do III Ogólnopolskiego Festiwalu Zimowe Granie Gdynia 2002:

 

Soliści i duety do 9 lat

 

101 Wawszkiewicz Zofia

102 Stasiełowicz Róża

103 Adamska Daria

104 Miszczak Oliwia

105 Hałdaś Aleksandra

106 Skubiszewska Amelia

107 Razumienko Amelia

108 Knopik Hana

109 Łojek Julian

110 Krajewska Laura

111 Misiuk Małgorzata

112 Stebnicki Melania

113 Jedel Maja

114 Rybak Natalia

115 Witza Agata

116 Szafarz Daria

117 Rybicka Nikola

118 Hawrot Aleksandra

119 Olczuk Oliwier

120 Piwowarczyk Gabriela

121 Gumińska-Kieliszek Marta

122 Milczarek Agnieszka

123 Zatorska Julia

124 Mojecka Lena

125 Poddębna Joanna

126 Barszcz Zuzanna

127 Arim Dominik

 

Soliści i duety 10–13 lat

 

201 Malcher Kaja

202 Shtoiko Sviatoslav

203 Komarek Magdalena

204 Duet: Golańska Maja i Manthey Małgorzata

205 Lech Anastazja

206 Kryszczyńska Olga

207 Gryga Natan

208 Krupińska Liliana

209 Rakowska Dobrawa

210 Romanowska Natalia

211 Paszkiewicz Michalina

212 Błaszkiewicz Wiktoria

213 Rumpel Laura

214 Walczuk Aleksandra

215 Duet: Suzgun Eliza i Sophia

216 Szyfelbajn Luiza

217 Karpińska Hanna

218 Dulniak Laura

219 Derc Albert

220 Kwaśnik Martyna

221 Matuśkiewicz Matylda

222 Smoczyńska Oliwka

223 Łączkowska Natalia

224 Kuna Nina

225 Lewiński Dawid

226 Krajewska Kornelia

227 Knopik Oliwia

228 Głodek Emilia

229 Pietrzak Filip

230 Kaczyńska Iga

231 Stępnik Julia

232 Kosaty Urszula

233 Górecka Natalia

234 Smyk Alicja

235 Brewczyńska Maja

236 Krakowska Kaja

237 Ostrowska Lena

238 Michalska Aleksandra

239 Kreja Karolina

240 Trepczyńska Hanna

241 Jerenkiewicz Julia

242 Sobczak Wiktoria

243 Batko Olaf

244 Wieczorek Oliwia

245 Zawiślińska Zofia

246 Kowalczyk Pola

247 Rabczenko Kuba

248 Gajewska Aleksandra

249 Hoshko Yelizavieta

250 Krysiak Miłosz

251 Bereżańska Amelia

252 Stawiarska Amelia

253 Szcześniak Emilia

254 Ziaja Anna

255 Hawer Maja

256 Tomaszewska Misheel

257 Szwocher Mikołaj

258 Starzyńska Amelia

259 Winnik Katarzyna

260 Kucharski Eryk

261 Biesiadecka Antonina

 

Soliści i duety 14–17 lat

 

302 Tomaszewska Oliwia

303 Block Weronika

304 Fałat Nicola

305 Kolomoitseva Veronika

306 Maciąg Martyna

307 Szustak Aleksandra

308 Złotnicka Zuzanna

309 Cędrowicz Maja

310 Iwanicka Laura

311 Polańska Zuzanna

312 Skwarczyńska Karina

313 Bielińska Antonina

314 Kozłowska Julia

315 Kamińska Laura

316 Kasińska Oliwia

317 Mańkowska Małgorzata

318 Zając Żaneta

319 Eliaszewicz Wiktoria

320 Litwin Marcelina

321 Kubiak Natalia

322 Droma Agnieszka

323 Zych Kornelia

324 Ługowska Zofia

325 Sikorska Nikola

326 Błaszczak Anna

327 Taracińska Wiktoria

328 Kotecka Amelia

329 Klimek Martyna

330 Rańda Julia

331 Mielczarek Julia

332 Krzeszewska Patrycja

333 Kujawski Kacper

334 Jaworska Maja

335 Jasińska Barbara

336 Jasiński Maciej

337 Duet: Polańska Zuzanna i Borys Gabriela

338 Lehmann Emilia

339 Olecka Felicja

340 Sikora Lena

341 Kulesza Agata

342 Junak Aleksandra

343 Tyma Zofia

344 Majdecka Milena

345 Orłowicz Joanna

 

Soliści i duety 18 + (open)

 

401 Rozmus Patrycja

402 Woźniak Ewelina

403 Czajkowska Alicja

404 Piesik Anna

405 Sobczak Cecylia

406 Ratajczak Martyna

407 Półtorak Elżbieta

408 Duet: Karaś Lena i Angowska Natalia

409 Stalec Maksymilian

410 Duet: Ulfik Agnieszka i Pająk Paulina

411 Ożóg Paulina

412 Kuryłowicz Dominika

413 Przybylski Mikołaj

414 Kręt Paweł

415 Gruszka Kornelia

416 Krzemińska Kaja

417 Rybak Weronika

418 Popiołek Maja

419 Ferdynus Jarosław

420 Kicińska Wiktoria

421 Cichosz Paweł Zygmunt

 

Zespoły do 12 lat

 

501 FARCIK

502 Kwintet wokalny My 5

503 Kropki

504 Mini Jedyneczki

505 ARTRIO

 

Zespoły 13–17 lat

 

601 INIEMAMOCNE

602 FAMA

603 Dźwięk Dobry

604 GRANDA

605 Kwartet SAMI

 

Zespoły 18 + (open), w tym zespoły rodzinne

 

701 Lidia, Liwia, L&V

702 MAJULE

703 Białe Skrzydła

704 Happy

705 FARCIARY





Drodzy Wokaliści zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu Zimowe Granie

# Zgłoszenia do 20.11.2022 r.

Akredytacja (solista-60 zł, duet-80 zł, zespoły - 40 zł za osobę)
# Ważne informacje w skrócie:
1. Nie ma ograniczenia wieku
2. Język dowolny
3. Festiwal dla:
- solistów i duetów
- zespołów wokalnych w tym zespołów rodzinnych
4. kategorie wiekowe:
a) Soliści i duety:
- do 9 lat
- 10-13 lat
- 14-17 lat
- 18 + (open)
b) Zespoły (od 3 do 15 osób):
- do 12 lat
- 13-17 lat
- 18 + (open) w tym zespoły rodzinne ( od 3 osób, min. 2 osoby śpiewające min 1 osoba 18+)

tu znajdziesz kartę, regulamin i oświadczenia

FANPAGE na FB - polub :)


Biuro organizacyjne:
@ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 58/698-86-18
kom. 512-496-277

Życzymy przyjemności w przygotowaniach, dużo słońca i do usłyszenia!





ZIMOWE GRANIE 2021


 
Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratulujemy 👏😁👏 Było nam miło Was gościć na tegorocznym Festiwalu Zimowe Granie Gdynia 2021.
Wszystkiego dobrego na Święta. Spełnienia marzeń, dużo ciepła i radości. 🎄⛄🌞
Poniżej listy nagrodzonych i wyróżnionych w Festiwalu Zimowe Granie Gdynia 2021 rok.
 

Listy nagrodzonych oraz wyróżnionych - kliknij



Kochani‼ Kochani‼ Kochani‼
Poniżej lista Uczestników zakwalifikowanych do Festiwalu Zimowe Granie Gdynia 2021r.
Serdecznie wszystkim gratulujemy 😄👏😄

Zimowe Granie 2021 - lista zakwalifikowanych


Zimowe Granie Gdynia'2021 - Ogólnopolski Festiwal edycja online, Finał 22-go grudnia
Serdecznie zapraszamy do udziału w Festiwalu – Zimowe Granie Gdynia'2021 - Ogólnopolski Festiwal edycja online.
Do udziału zapraszamy solistów, duety, zespoły oraz zespoły rodzinne!
Zgłoszeń mogą dokonywać szkoły, przedszkola oraz inne placówki edukacyjne, a także rodzice i pełnoletni uczestnicy do 19.11.2021r.
Piosenka może być polska lub zagraniczna o tematyce świąteczno-zimowej.
Liczymy na Waszą kreatywność.
Rozśpiewujcie się i wybierajcie repertuar.

Regulamin i karta na stronie MDK - kalendarz konkursów





"Zimowe granie" Gdynia 2020 Gala Finałowa



Grand PRIX Festiwalu „Zimowe Granie” Gdynia 2020 online

 Stasiek Kukulski - kategoria 11-14 lat, Warszawa

 

Nagroda Specjalna Festiwalu „Zimowe Granie” Gdynia 2020 online

 Lidia, Liwia i Wagner -kategoria zespoły Rodzinne, Bielsko-Biała




Nagrodzeni soliści w kategorii do lat 10

I miejsce Lena Małodzińska, Padew Narodowa

II miejsce Julia Stefanowska, Wrocław

III miejsce Olga Widlarz, Rzeszów

III miejsce Karmen Kowalska,Zamość

III miejsce Michalina Cedro, Kielce

 

specjalne wyróżnienia za interpretację

  1. Antonina Biesiadecka
  2. Zuzanna Łuźniak
  3. Miłosz Krysiak

Wyróżnienia 

  1. Karol Cieślik
  2. Franciszek Jamróz
  3. Eryk Chudzik
  4. Aleksandra Kiniorska
  5. Sandra Grabowska
  6. Laura Rydzek
  7. Natalia Waręcka
  8. Wiktoria Chodór
  9. Joanna Goran
  10. Wiktoria Plichta
  11. Natalia Feret
  12. Nikola Mazurek
  13. Paulina Ciężka
  14. Emilia Pszczoła
  15. Klaudia Kiczor
  16. Lidia Sufryd
  17. Blanka Klein
  18. Kalina Tryniszewska
  19. Łucja Dobrogowska
  20. Madzia Budniewska
  21. Maja Stańczak
  22. Łukasz Kalinowski
  23. Antonina Kraszewska
  24. Julia Kmiecik
  25. Kuba Rabczenko
  26. Kornelia Sadowska
  27. Antoni Zmysłowski
  28. Julia Turek
  29. Duet Julia Turek , Emilia Turek
  30. Blanka Mirecka
  31. Lena Gosik
  32. Marcelina Obara
  33. Nadia Iwaniuk
  34. Lena Klembalska
  35. Karina Kowalska
  36. Lena Magun

 

Nagrodzeni soliści i duety w kategorii 11-14

I miejsce Gabrysia Marszał, Poznań

II miejsce Zuzanna Bera, Bieliny

III miejsce Maja Żylińska, Koło

III miejsce Amelia Kuształa, Dobre Miasto

III miejsce Wiktoria Taracińska, Dębno

III miejsce Łucja Kania, Tarnów

III miejsce Mikołaj Gajowy, Łuków

III miejsce Maria Chwastek, Kielce

 

specjalne wyróżnienia za interpretację

  1. Gabriela Borys
  2. Karina Skwarczyńska
  3. Zuzanna Dudek
  4. Ewelina Matejko

Wyróżnienia

  1. Martyna Styś
  2. Aleksandra Juchniewicz
  3. Emilia Głodek
  4. Jagoda Rataj
  5. Bartosz Dyrda
  6. Daria Malicka
  7. Kornelia Patro
  8. Maciej Golian
  9. Kinga Wylęgły
  10. Duet Natalia Kubiak , Klaudia Kutyba
  11. Zuzanna Gajor
  12. Kornelia Wodka
  13. Maja Mazurek
  14. Martyna Maciąg
  15. Marcelina Litwin
  16. Inka Kempka
  17. Blanka Magun
  18. Filip Bajron
  19. Karolina Polak akompaniament Maciej Ochwat
  20. Wiktoria Kuźmowicz
  21. Marika Kowalska
  22. Anna Rozynek
  23. Julia Tłuczkiewicz
  24. Sandra Michalak
  25. Wiktoria Wiater
  26. Duet Dominik Król, Kinga Kłosowska
  27. Emilia Lehmann
  28. Karina Gęsicka
  29. Maya Zyskowska
  30. Kamil Domański
  31. Natalia Gazda
  32. Oliwia Dzido
  33. Piotr Klima
  34. Anna Laskowska
  35. Nikola Świtek
  36. Agnieszka Tusk
  37. Lena Sikora
  38. Amelia Kaczmarczyk
  39. Natalia Brunejko
  40. Laura Kamińska
  41. Elena Jakubiec
  42. Vanessa Szanter
  43. Kamil Marszał
  44. Anna Sobkowicz

 

Nagrodzeni soliści i duety w kategorii 15-17

I miejsce Maksymilian Stalec Rzeszów

II miejsce duet Zuzanna Polańska i Dominika Popek, Gdynia

III miejsce Wiktoria Rozenko , Gdynia

III miejsce Olga Jagieło, Pruszyn

 

specjalne wyróżnienia za interpretację 

  1. Zuzanna Polańska
  2. Marcelina Gruchała
  3. Alicja Czerner
  4. Julia Blank

Wyróżnienia

  1. Michalina Grzybowska
  2. Wiktor Andrysiak
  3. Ida Szelba
  4. Julia Nowacka
  5. Julia Krasnowska
  6. Mateusz Subocz
  7. Magdalena Wronowska
  8. Kinga Świat
  9. Maciej Antończak
  10. Wojciech Wcisło
  11. Duet Julia i Anna Soboniak
  12. Adrianna Kordowska
  13. Agata Malczyk
  14. Anna Bejda akompaniament Jakub Jasiukiewicz
  15. Aleksandra Jazgarska
  16. Julia Mielczarek
  17. Adrianna Bąk
  18. Oliwia Kowalicka
  19. Milena Święcicka
  20. Zuzanna Worek
  21. Alicja Gęba
  22. Amelia Rydzyńska
  23. Laura Gortat
  24. Natalia Królik
  25. Dominka Popek

 

Nagrodzeni soliści i duety w kategorii 18-25

I miejsce duet Krystyna Sobczak i Cecylia Sobczak, Czerownak

II miejsce Dominika Knapik, Słupsk

III miejsce Jagoda Olejarz, Wschowa

 

specjalne wyróżnienia za interpretację

  1. Zuzanna Tymper
  2. Nailah Vitha
  3. Aleksandra Idkowska

 

Wyróżnienia

  1. Julia Jarząbek
  2. Dominika Małuszek
  3. Aleksandra Purtak
  4. Marta Jarząbek
  5. Wiktoria Socha
  6. Patrycja Czyżewska
  7. Ewa Przybysz
  8. Cecylia Sobczak

  

Nagrodzone zespoły w kategorii do lat 14

I miejsce Trio Jedyneczki, Łuków

II miejsce Tercet MADAM, Kielce

III miejsce Włóczykije Grupa Najmłodsza,  Kozy

 

specjalne wyróżnienia za interpretację 

  1. FAMA
  2. CECYLAKI

Wyróżnienia 

  1. małe Diamenty
  2. małe Diamenty 2
  3. Kwintet MY5
  4. SOUNDteam
  5. Pauza
  6. Balbinki
  7. URWISY
  8. Włóczykije grupa młodsza

 

Nagrodzone zespoły w kategorii 15-25 lat

I miejsce GRANDA, Gdynia

II miejsce Kwartet What’s UP,Kielce

III miejsce KAWa, Wrocław

 

wyróżnienia za interpretację

  1. FARCIARY
  2. Inkognito
  3. Białe Skrzydła
  4. Tercet
  5. Włóczykije grupa młodzieżowa

 

wyróżnienia 

  1. FOLKLOR BŁONIE
  2. Euforia
  3. Balbiny

 

Nagrodzeni w kategorii videoklipy

I miejsce MAJULE, Żórawina

II miejsca nie przyznano

III miejsce CKIS Tczew (Centrum kultury i sztuki Tczew)

 

specjalne wyróżnienia za interpretację 

Kropelki

Debiuty

 

Nagrodzone zespoły w kategorii zespoły rodzinne

I miejsca nie przyznano

II miejsce Marcinkiewicz Band, Elbląg

III miejsce DOBROgowscy, Rogożno

III miejsce Magdalena i Marek Chwal, Gdynia

 

Wyróżnienia

  1. Tercet Harmoniczny
  2. Sklarki
  3. Kowalczyk Pola i Adam

GRATULUJEMY!

______________________________________________________________________________________________________________________







Z radością przedstawiamy Wam zakwalifikowanych solistów oraz duety do kolejnego etapu Ogólnopolskiego Festiwalu 'Zimowe Granie" Gdynia 2020 online
Kategoria do 10 lat:

4. Banachowska Maja https://youtu.be/PnCJTHc0N2Q
6. Biesiadecka Antonina https://youtu.be/mKwkElrgDl0
10. Cedro Michalina https://youtu.be/jclkr_dSED4
11. Chatała Szymon https://youtu.be/oLRIkIC8mQ8
12. Chodór Wiktoria https://youtu.be/zI-Ipy-SKc8
15. Ciężka Paulina https://youtu.be/rMRm6CE3GcI
16. Damaszke Zuzanna https://youtu.be/tYtaL3CbYRs
17. Dobrogowska Łucja https://youtu.be/gfYi1dOq3pQ
18. Doliwa Wiktoria https://youtu.be/CArYSOK2sZw
19. Drewkowska Aleksandra https://youtu.be/0_1gjgIXN_U
24. Famulska Hanna https://youtu.be/nDOtq_VYt2M
30. Grabowska Sandra https://youtu.be/D_-9w6wBjb8
33. Grzesik Gabriela https://youtu.be/6ygoRxcpF7Y
36. Jamróz Aleksandra https://youtu.be/Smk7kRu9vCI
37. Jamróz Franciszek https://youtu.be/GdcS-Y8ahp0
38. Janikowska Zosia https://youtu.be/qnqVRaSypTQ
40. Jaworowicz Zuzia https://youtu.be/zt7iGFiV6ck
42. Jędrzejczyk Matylda https://youtu.be/DuSD2Gia-nI
45. Kędzierska Martyna https://youtu.be/luRv7JadZ-4
46. Kiczor Klaudia https://youtu.be/Un1SL2WqU2c
47. Kiczor Klaudia , Karwas Julia https://youtu.be/F7BxRpKl1oY
48. Kiniorska Aleksandra https://youtu.be/os3OOP4UFUQ
50. Klembalska Lena https://youtu.be/8-cZLcF_kKo
52. Komorowska Antonina https://youtu.be/eRFYKqIGFnU
53. Konys Victoria https://youtu.be/j9v3xoYUnUk
55. Kowalska Karina https://youtu.be/YsVNJ3c4hE8
56. Kowalska Karmen https://youtu.be/ZBI2VVhskYo
57. Kowszewicz Agata https://youtu.be/Kb8eSrt0mEQ
58. Krajewska Kornelia https://youtu.be/AqFCN2B9FZo
59. Kraszewska Antonina https://youtu.be/J2HzA1y6d_A
63. Krysiak Miłosz https://youtu.be/qp-IUCJmB9A
64. Krzysztoń Agata https://youtu.be/asQhqqyiNE8
67. Kutyba Bartłomiej https://youtu.be/Iiw8pSVOh5I
68. Kwiatkowska Natalia https://youtu.be/f0zjw1hbxRE
69. Laskowska Małgorzata https://youtu.be/CLU4Etb54dQ
70. Leśniewska Alicja https://youtu.be/w4Y8BgO3UEU
71. Lewandowska Amelia https://youtu.be/hBDOdBfwkaQ
77. Małodzińska Lena https://youtu.be/RwpeZjQLV2o
80. Mirecka Blanka https://youtu.be/6j3zbQiB_-U
84. Obara Marcelina https://youtu.be/qnIX3AZk3jE
86. Pactwa Franciszka https://youtu.be/125nNILeIj8
88. Paszkiewicz Michalina https://youtu.be/DL3RPuck20w
89. Piec Anastazja https://youtu.be/Qj0LHEfIuF8
90. Piernicka Blanca https://youtu.be/4FT_SDydX3U
92. Plichta Wiktoria https://youtu.be/G0jQpEmHszE
93. Podlecka Patrycja https://youtu.be/V0NFygcrUy0
95. Potrykus Adrian https://youtu.be/uNCV_6zAm2w
96. Pszczoła Emilia https://youtu.be/V64JfHBOU6g
99. Radkowska Aleksandra https://youtu.be/jSiU6SiqU4U
103. Sadowska Kornelia https://youtu.be/gAetz9Z1smI
104. Sartanowicz Hubert https://youtu.be/gBkdTty0ll4
106. Skibowska Zofia https://youtu.be/7_Z8cLznHuk
107. Sobolewski Łukasz https://youtu.be/lnQYpYMOH5Y
108. Soldatke Hubert https://youtu.be/8gAOyT7pPZU
109. Stanisławska Maja https://youtu.be/_bFRk1kZYsQ
111. Staszkun Maria https://youtu.be/cISED7VSFEM
112. Stefanowska Julia https://youtu.be/O6QlQNQ571g
118. Ściegienna Zosia https://youtu.be/SqjoqcDd96o
119. Tomaszewska Misheel https://youtu.be/4d9m0Wiz93g
120. Tomza Patrycja https://youtu.be/5ewNwNnstM8
121. Tryniszewska Kalina https://youtu.be/OiNoaAi9jYk
123. Turek Julia , Turek Emilia https://youtu.be/vMF5q0NlnZY
127. Waręcka Natalia https://youtu.be/_ugCoTI-jRk
136. Zmysłowski Antoni https://youtu.be/ne4L1XJBqdo

Kategoria 11-14 lat soliści i duety

5. Borowska Amelia https://youtu.be/wr44Vbq41o8
7. Boruń Bartłomiej https://youtu.be/cGlmFfZ-qE4
9. Brdękiewicz Marika https://youtu.be/-yuJtPx0Fh0
10. Brunejko Natalia https://youtu.be/leXMBZKBc_M
11. Brzozowska Natalia https://youtu.be/bu6LpjZabVY...
14. Chwałek Barbara https://youtu.be/FJcYQx1bzu0
15. Chwastek Maria https://youtu.be/mxliB7eQrQk
19. Domański Kamil https://youtu.be/qacvkCT_9Gs
21. Droś Artur, Stachura Elżbieta https://youtu.be/UK1ghfBMCLs
30. Gajowy Mikołaj https://youtu.be/hIrYoveRZB4
33. Gęsicka Karina https://youtu.be/wKO_XrtWJfM
34. Gizińska Wiktoria https://youtu.be/dOeNK2BhrkQ
38. Iwanicka Laura https://youtu.be/UtMiQx_2viQ
40. Jakowicka Weronika https://youtu.be/WFXf5iMBma8
42. Jaworska Julia https://youtu.be/ogdpQI_T5n0
43. Juchniewicz Aleksandra https://youtu.be/7CGk1TzMfsg
44. Kaczmarczyk Amelia https://youtu.be/xBgNihfC2tY
46. Kamińska Laura https://youtu.be/9tjGmAhYlZ0
51. Kłosowska Kinga https://youtu.be/HSzVTVFxSK8
52. Kobylińska Maja https://youtu.be/uFU8dzlh9XE
53. Konieczna Milena https://youtu.be/kk-DEtMJJ2A
55. Korszeń Patrycja https://youtu.be/oIKebq9R6CA
56. Kosicka Kornelia https://youtu.be/cytS7tSjf70
57. Kosowski Kamil https://youtu.be/2n4DhScKgIs
59. Kowalska Marika https://youtu.be/OirBcUmH9x0
60. Kowalska Wiktoria https://youtu.be/-wV2zMnBZcg
62. Król Dominik Kłosowska Kinga https://youtu.be/azMapEsX4OI
63. Krumplewska Milena https://youtu.be/WRaWpXtjQMw
65. Kubiak Natalia , Kutyba Klaudia https://www.youtube.com/watch?v=Ulqd1p4ebeQ
70. Kutyba Klaudia https://youtu.be/DvjjKvRQRSc
71. Kuźmowicz Wiktoria https://youtu.be/MI50lJQKOHs
72. Laskowska Anna https://youtu.be/Z9P1B-TkR0o
73. Lehmann Emilia https://youtu.be/pC-e5jJkURw
76. Litwin Andrzej https://youtu.be/7lmym821GTI
79. Luśnia Justyna https://youtu.be/qyp1sv1nvpM
82. Majewska Klaudia https://youtu.be/ABwlls78c10
87. Matejko Ewelina https://youtu.be/qVDejtHVKcI
89. Michalak Sandra https://youtu.be/I_uS1XWVLCs
90. Młynarz Jakub https://youtu.be/rzH-YAAlMck
91. Narkowicz Jadwiga https://youtu.be/V4Kl2a8_TTw
92. Niedźwiecka Lena https://youtu.be/r_-7gbMQxDQ
93. Nierzwicka Rozalia https://youtu.be/6wvEYx2K0fo
95. Okońska Zuzanna https://youtu.be/Y9nPwaZoNpE
96. Ozimińska Zuzanna https://youtu.be/Enm10YYR7dc
98. Paluch Wiktoria https://youtu.be/b5EWrq4AlRc
102. Pilanowska Magdalena https://youtu.be/99t5omUJzcc
104. Płaczek Antoni https://youtu.be/s6Lu510TsUQ
105. Polak Karolina akompaniament Ochwat Maciej https://youtu.be/KC3yRqqEgmo
108. Pytlarz Sandra https://youtu.be/_VliNBbqABI
113. Sawczuk Wiktoria https://youtu.be/P-7kDsRevP8
115. Sinicka Patrycja https://youtu.be/7ungeOtJvWE
116. Skwarczyńska Karina https://youtu.be/EIHtOn5zAyc
117. Smorawska Zuzanna https://youtu.be/p2kEAWBhD_I
118. Sobkowicz Anna https://youtu.be/92O9TIrhFeU
119. Stachura Elżbieta https://youtu.be/fJiFTTMS3ug
121. Stromska Barbara https://youtu.be/2TpVLjhIVn0
123. Styś Martyna https://youtu.be/UnEWgMTD8ok
124. Szanter Vanessa https://youtu.be/uQN4q_KuesQ
125. Szcześniak Emilia https://youtu.be/d-gYq3-KH40
128. Szwocher Mikołaj https://youtu.be/NNt2dnJG60o
129. Świtek Nikola https://youtu.be/lXuaixdMj4o
130. Talkowska Zuzia https://youtu.be/_4MLzuX-H9A
131. Taracińska Wiktoria https://youtu.be/Hntfnu8lRvU
136. Wasilewska Maja https://youtu.be/bW5mbDeg3mQ
137. Wiater Wiktoria https://youtu.be/7v9loNvP0oQ
138. Wodka Kornelia https://youtu.be/L9DAS8OGoCc
139. Wylęgły Kinga https://youtu.be/rMrwmlrmaEA
141. Zawadzka Natalia https://youtu.be/c1GEdoHqkaE
142. Ziółkowska Julia https://youtu.be/UGcxX2CMs5U
144. Żeleźnik Gabriela https://youtu.be/ROU7C4MghnI


Kategoria 15-17 lat

1. Andrysiak Wiktor https://youtu.be/CHasFCeNWPQ
2. Antończak Maciej https://youtu.be/PzOgLW0udog
5. Bejda Anna akompaniament Jasiukiewicz Jakub https://www.youtube.com/watch?v=IVNc1l98DUk&feature=youtu.be
11. Czajkowska Alicja https://youtu.be/QEoDiBM9p-o
12. Czerner Alicja https://youtu.be/-SYgA5UcMow
14. Dzikoń Magdalena https://youtu.be/i3BtBnqtgBo
16. Gawron Wiktoria https://youtu.be/5WHh-i7wNF8
20. Gruchała Marcelina https://youtu.be/WWvpvwWXh9E
25. Kamińska Julia https://youtu.be/G5lBnMkaF9o
29. Kowalicka Oliwia https://youtu.be/TTzIzvroHa8
31. Krasnowska Julia https://youtu.be/qCRF3jlHlMU
32. Krawczyk Angelika https://youtu.be/HLgchJmMSaI
34. Królik Natalia https://youtu.be/nNgkluOt2sM
41. Mielczarek Alicja https://youtu.be/1YW-Dw2nI2A
43. Mielczarek Julia https://youtu.be/IU3kkPoAAYA
45. Nowalska Amelia https://youtu.be/ZLhFFPXgFEk
49. Pogoda Katarzyna https://youtu.be/v1AKIWFbdd8
50. Polańka Zuzanna , Popek Dominika https://www.youtube.com/watch?v=qir_aoDzfPY
54. Przychodzeń Weronika https://youtu.be/HljH3FhVY4I
55. Rozenko Wiktoria https://youtu.be/NOvswERvEKE
58. Soboniak Julia https://youtu.be/Ecj0DTohvr8
59. Soboniak Julia i Anna https://youtu.be/buhBLx1XGsU
60. Stalec Maksymilian https://youtu.be/9Eu5lqmcEi0
63. Szczygielska Paulina https://youtu.be/YlNBtlUq96s
68. Tarnowska Alicja https://youtu.be/Ojwvd9sHSAw
70. Wiśniewska Weronika https://youtu.be/vpe9QN3Igg0
72. Wronowska Magdalena https://youtu.be/wW_3xe-e6fw
74. Zawadzka Julia https://youtu.be/OGCKGsbtPBs


Kategoria 18-25 lat

4. Czyżewska Patrycja https://youtu.be/_wu8R7iM-qY
5. Idkowska Aleksandra https://youtu.be/EiyQfT_WBNM
6. Jarocka Aleksandra , Taranta Weronika https://youtu.be/JeQGQs6GXUY
8. Jarząbek Marta https://youtu.be/E27MooYbUCA
10. Król Antonina https://youtu.be/zVifslKRIL4
12. Kura Patrycja, Kribus Julia https://www.youtube.com/watch?v=uMXtcv5Eg8s...
18. Miksa Adrianna https://youtu.be/KsSk0SKDTfU
19. Olejarz Jagoda https://youtu.be/07-lqwUGkWA
20. Pabis Patrycja https://youtu.be/W8V2SEa8MEQ
24. Sikora Natalia https://youtu.be/ZGGtL2Dd7gI
27. Socha Wiktoria https://youtu.be/2Q_iKFiwCJg
28. Stefanowski Wojciech https://youtu.be/e2pqk2Ib5nQ
32. Tymper Zuzanna https://youtu.be/VKYKQzjPmhQ
34. Wiadrowska Marta https://youtu.be/F9OIYXwXR2I



MDK Gdynia - Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury

ul. Grabowo 2, 81-265 Gdynia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (58) 698-63-02

kontakt