Lata 90-te to czas ponownego przemianowania placówki na Młodzieżowy Dom Kultury, likwidacja znacznej ilości pracowni oraz „wyprowadzka” z budynku przy ul. Żeromskiego. W roku 1994 MDK został przeniesiony do nowej siedziby przy ul. Bema.Obecnie placówka przeżywa swój kolejny rozkwit. Przeprowadzka do świeżo wyremontowanego i bogato wyposażonego budynku przy ul. Grabowo 2 pozwoliła na zwiększenie ilości pracowni, przyjęcie większej ilości uczestników i tym samym zatrudnienie większej ilości nauczycieli.

Aktualnie wychowankowie MDK przyprowadzają na zajęcia swoje dzieci i wnuki, a placówka, wciąż silna i młoda, wcale nie myśli o przejściu na emeryturę... Wręcz przeciwnie! Nowocześnie wyposażone pracownie, bogata oferta programowa, miła i rodzinna atmosfera oraz energiczni, pełni pasji i wykwalifikowani nauczyciele sprawiają, że dzieci i młodzież nadal chętnie uczestniczą w zajęciach, czyniąc Młodzieżowy Dom Kultury częścią swojego życia.
Za co Im serdecznie dziękujemy!