Serdecznie gratulujemy Juliannie Sykule z pracowni plastycznej Pani Karoliny Olszewskiej-Prusak zdobycia I miejsca w międzyszkolnym konkursie "Kocham Cię Polsko". Jednocześnie życzymy dalszych sukcesów.
Serdecznie gratulujemy Zuzi Papiewskiej z pracowni wokalnej Ewy Szwajlik za zajęcie III miejsca w VII Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Religijnej, w kategorii soliści klas I-III. Życzymy dalszych sukcesów!

W dniu 09-10  kwietnia 2016r. w hali Gdynia Arena odbyły XIX Mistrzostwa Polski Cheerleaders podczas, których swoje umiejętności zaprezentowało ponad tysiąc zawodniczek i zawodników z całej Polski. Tym bardziej jest nam miło poinformować o sukcesach uczestniczek naszej placówki, które pod czujnym okiem trenerek: Pani Ani Kwitniewskiej i Pani Kamili Hamerskiej uplasowały się na następujących pozycjach:

Kategoria: POM DANCE DUETY JUNIOR

V miejsce: Oliwia Peplińska i Agata Żmijewska ( trener: p. Kwitniewska )
VI miejsce: Anna Suchecka i Aleksandra Ogorzałek ( trener: p. Kwitniewska )

Kategoria: POM DANCE DUETY SENIOR
IV miejsce: Zuzanna Tryk i Julia Szynkiewicz ( trener: p. Kwitniewska )
VII miejsce: Agata Kass i Angelika Malc ( trener: p. Hamerska )

Kategoria: POM DANCE ZESPOŁY JUNIOR

VI miejsce: „Galaxy Junior‘' ( trener: p. Kwitniewska )

Kategoria: POM DANCE ZESPOŁY SENIOR
IV miejsce: „Galaxy‘' ( trener: p. Kwitniewska )

FREESTYLE POM ZESPOŁY JUNIOR MŁODSZY
VIII – XII miejsce: „Korrigans” ( trener: p. Hamerska )

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

    

                                                                                       


W czasie IV Ogólnopolskiego Festiwalu Form Tanecznych Dance Group 2016 Gdańsk Osowa zespoły MDK zdobyły nagrody:

  • Sonata, 1 miejsce , kat. 6-8 lat , taniec z przyborem.
  • Smyki, 2 miejsce , kat. 6-8 lat , taniec z przyborem.
  • Płomyczki, 1 miejsce , kat. 9-11 lat , taniec z przyborem.
  • Bursztynki, 2 miejsce , kat. 9-11 lat , taniec z przyborem.
  • Szok, 5 miejsce , kat. 12-15 lat , inne formy tańca.
  • Bad Boys, 5 miejsce , kat. 6-8 lat , inne formy tańca.
Gratulujemy!
   
BURSZTYNKI                                                     PŁOMYCZKI                                                         SMYKI


SONATA

Z przyjemnością informujemy że na IV Ogólnopolskim Festiwalu Form Tanecznych Dance Group 2016 w Gdańsku zespoły z Młodzieżowego Domu Kultury zdobyły oszałamiającą ilość nagród. Gratulujemy wszystkim zespołom i trenerom wysokiego poziomu pokazów.

TRENER ANNA GÓRNA

GRUPA

MIEJSCE

KATEGORIA WIEKOWA

KATEGORIA TAŃCA

SONATA

I

6-8 LAT

TAN. Z PRZYBOREM

SMYKI

II

6- 8 LAT

TAN. Z PRZYBOREM

PŁOMYCZKI

I

9-11 LAT

TAN. Z PRZYBOREM

BURSZTYNKI

II

9-11 LAT

TAN. Z PRZYBOREM

SZOK

V

12 – 15 LAT

INNE FORMY TAŃCA

BAD BOYS

V

6-8 LAT

INNE FORMY TAŃCA

 

 

 

 

TRENER ADRIANNA KUBIK

MAGDALENA ZASTAWNA

I

6-8 LAT

TANIEC SOLO

OLIWIA DOLEWSKA

II

6-8 LAT

TANIEC SOLO

ALEKSANDRA CZATROWSKA

JULIA LASKOWSKA

III

9-12 LAT

DUET

ZOSIA CICHOCKA

EMILIA WASILEWSKA

IV

9-12 LAT

DUET

AMELIA NAGÓRSKA

NATALIA PUŹNIAK

IV

9-12 LAT

DUET

SERDUSZKA

III

9-12 LAT

TANIEC WSPÓŁCZESNY

SŁONECZKA

III

9-12 LAT

TANIEC Z PRZYBOREM

 

 

 

 

TRENER JOANNA WILK

TRELE MORELE

III

12-15 LAT

INNE FORMY TAŃCA

 

 

 

 

ANNA ZIEMANN

SUPERNOVA

II

12-15 LAT

TAN.Z PRZYBOREM

MODERNA

III

16-24 LATA

INNE FORMY TAŃCA

 

Strona 8 z 12

MDK Gdynia - Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury

ul. Grabowo 2, 81-265 Gdynia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (58) 698-63-02

kontakt