Już są wyniki I OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU ODZIEŻOWEGO „EKO MODA” czyli projekt i wykonanie ubioru z nietypowych surowców.
Wyniki - kliknij
Galeria zdjęć z nagrodzonych prac - kliknij

NADSYŁANIE PRAC:
- termin zgłoszeń został przedłużony do 14.05.2022 r. na adres: Młodzieżowy Dom Kultury ul. Grabowo 2, 81-265 Gdynia z dopiskiem „Konkurs odzieżowy 2022” w opakowaniu wykluczającym zniszczenie, gdyż organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe w czasie transportu.

UCZESTNICY:
Dzieci i młodzież działająca w szkołach, świetlicach, klubach, placówkach kultury, placówkach wychowawczych i innych, także zgłoszenia indywidualne
Kategorie wiekowe (liczy się rok urodzenia):
- 8-11 lat
- 12-15 lat
- 16-19 lat

Regulamin: kliknij
Karta zgłoszenia: kliknij

Weź udział w wydarzeniu na FB i bądź na bieżąco: kliknij

Zapraszamy do udziału i życzymy głowy pełnej pomysłów.