Termin nadsyłania prac przedłużony do: 10.02.2022r.

Temat: „Gdynia – miasto przyszłości”
Czy wiecie, że Gdynia w 2022 r. będzie miała 96 lat?
Nasze miasto bardzo się zmieniło od początków swojego istnienia i wciąż nie przestaje zaskakiwać.
Ciekawe, jak Gdynia będzie wyglądać za 10, 20, 100 lat?
Spróbujcie pomyśleć o Waszych ulubionych miejscach w Gdyni i wyobrazić sobie, jak będą wyglądać w przyszłości.
Może chcielibyście w Gdyni coś zmienić, coś dodać? Dajcie się ponieść wyobraźni i stwórzcie własną artystyczną wizję Gdyni w formie poetyckiej i plastycznej.

Przedmiotem konkursu jest wymyślenie i napisanie wiersza o Gdyni

oraz wykonanie do niego ilustracji.

Uczestnicy:

● Dzieci i młodzież w wieku od 5 do 13 lat uczęszczająca na zajęcia do gdyńskich przedszkoli, szkół, świetlic, klubów,
placówek kultury, placówek wychowawczych i innych oraz zgłoszenia indywidualne dzieci mieszkających na terenie Gminy Miasta Gdyni.

● Kategorie wiekowe:

5-6 lat (rok urodzenia: 2017-2016),
7-9 lat (rok urodzenia: 2015-2013),
10-13 lat (rok urodzenia: 2012-2009)
O kategorii wiekowej decyduje rok urodzenia uczestnika.

Regulamin konkursu: kliknij

Kata zgłoszenia: kliknij