Zajęcia w pracowni są propozycją spędzania wolnego czasu, przeznaczoną dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 18 lat. Do pracowni przyjmowane są osoby bez względu na posiadane uzdolnienia i predyspozycje muzyczne. Wynika to z chęci umożliwienia dzieciom w równym stopniu dostępu do kultury muzycznej.

Grupy początkujące mogą zapoznać się z instrumentem na podstawowym poziomie, mają też sposobność przyswojenia najważniejszych informacji o muzyce. Nauka prowadzona jest często metodą beznutową. Grupy zaawansowane rozwijają swoje umiejętności na różnych szczeblach trudności , w zależności od indywidualnych predyspozycji i upodobań stylistycznych: muzyka klasyczna, popularna, jazzowa ze sztuką improwizacji.

Dzieci mają do dyspozycji wiele opracowań utworów, często przygotowanych osobiście przez prowadzącego zajęcia Pana Mariusza Kreft. Uczestnicy mogą prezentować oraz konfrontować swoje umiejętności na zajęciach otwartych, koncertach i festynach. Wielu z pośród nich zdobywało laury w konkursach fortepianowych i keyboardowych, kontynuując z powodzeniem działalność artystyczną.

Grupy:
I ( 8 – 10 lat )
II ( 11 – 13 lat )
III ( 14 – 15 lat )
IV ( 14 – 15 lat )
V ( 15 – 18 lat )Wakacje w MDK 

Na czas wakacji przygotowaliśmy specjalną ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży.
Jeśli spędzacie wakacje w mieście, koniecznie musicie do nas zajrzeć! 
Plan do pobrania TUTAJRekrutacja na rok szkolny 2017/2018

Kandydatów, którzy składali wnioski o przyjęcie na zajęcia w roku szkolnym 2017/2018 prosimy o zapoznanie się
z terminami badań uzdolnień kierunkowych zamieszczonych w zakładce „Rekrutacja 2017/2018".MDK Gdynia - Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury

ul. Grabowo 2, 81-265 Gdynia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (58) 698-86-18

kontakt