Nasze zawodniczki wyjechały na Mistrzostwa Europy Cheerleaders, które odbyły  się w Saint Petersburgu w dniach 28-30 czerwca zajmując 6 miejsce w kategorii Cheer Jazz Junior.  Gratulacje dla niezwykłej Pani trener Kamili Hamerskiej, Pani choreograf Moniki Poleniewicz oraz cudownych, przesympatycznych, niezwykle zaangażowanych i pracowitych dziewcząt!

Miło nam poinformować, że Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni działa stacjonarnie w pełnym reżimie sanitarnym,  dostosowując się do dynamicznie zmieniających się okoliczności. Zajęcia odbywają się na miejscu z kilkoma wyjątkami . Uczestnicy zajęć pracowni, w których prowadzone są zajęcia w trybie zdalnym lub hybrydowym, zostaną o tym fakcie poinformowani przez swoich nauczycieli.

Dokładamy wszelkich starań, abyśmy wszyscy czuli się bezpiecznie. Dbajmy

o siebie i innych.