Nagroda GRAND PRIX: zespół Granda
Nagroda Osobowość Festiwalu:
Mikołaj Przybylski
Maksymilian Stalec
Zuzanna Polańska
Veronika Kolomoitseva
Nagroda Dyrektora: Kacper Kujawski
SOLIŚCI I DUETY DO 9 LAT
I miejsce:
Nikola Antosik
Emilia Ilkiewicz-Pogon
Celina Kremska
II miejsce:
Hanna Jarzębska
Barbara Sendrowska
Zofia Moszczyńska
Agata Witza
Franciszek Sokołowski
III miejsce:
Gabriela Piwowarczyk
Zofia Żurawska
Zofia Kreńska
Emilia Borkowska
Zofia Konwerska
Tymon Bitkowski
Emilia Studzińska
Julian Jeżak
Wyróżnienia:
Julia Kulka
Nikola Mirosław
Rozalia Jaworska
Magdalena Ziętal
Hana Knopik
Apolonia Kremska
Amelia Mystkowska
Laura Krajewska
Oliwia Pawlak
Karmen Kowalska
Julian Łojek
Alicja Wiśnicka
Wiktoria Wawrzonek
Hanna Świątek
SOLIŚCI I DUETY 10–13 LAT
I miejsce:
Milena Kluczyńska
Misheel Tomaszewska
Olaf Batko
Wiktoria Syrek
II miejsce:
Michalina Bednarska
Lena Tylus
Emilia Szczygło
Szymon Chatała
Emilia Tabała
III miejsce:
Fabian Brożyński
Lilianna Krupińska
Wyróżnienia:
Lena Gosik
Lena Mojecka
Maja Janowicz
Tola Swaczyj
Milena Bąk
Maja Podlipska
Blanka Korniluk
Kuba Rabczenko
Paweł Lubicki
Dominik Arim
Laura Rumpel
Michał Polkowski
Natalia Kulka
Gabriela Gastoł
Kajetan Pyszczek
Natalia Pawelska
Duet Kaja Wawrzonkowska, Miłosz Roztropowicz
Julia Mych
Bartosz Chołota
Ariena Wiktorska
Wiktoria Błaszkiewicz
Jan Hładyniuk
Michał Kowalczyk
Julia Listopad
Pola Litwic
Maja Ceglarz
Liwia Dziedzicka
Aleksandra Gajewska
Wojciech Strycharczyk
Staś Karoń
Aleksandra Hawrot
Alicja Weigelt
Urszula Tomalak
Duet Ada Morawska, Natalia Hawlena
Amelia Lewandowska
Aleksandra Borkowska
Filip Mirosław
Shtoiko Sviatoslav
Zofia Dyjach
Oliwia Nowak
Agata Szczerba
Duet Młode Żuławianki: Lilianna Mamczyńska, Justyna Sadczuk
Anna Tarchała
Łucja Skierka
Kasia Winnik
Michalina Szydłowska
Maja Polkowska
Natasza Pepłowska
Agata Kowal
Maja Dziewa
Oliwia Kołbuk
Zuzanna Pełka
Alicja Kalisz
Natalia Paszulewicz
Zuzanna Wilczyńska
Gabriela Majszyk
Marcelina Runewicz
SOLIŚCI I DUETY 14–17 LAT
I miejsce:
Antonina Piotrowska
Veronika Kolomoitseva
Emil Trela
II miejsce:
Mikołaj Majda
Amelia Ciesielska
Lena Sikora
Aleksandra Juchniewicz
III miejsce:
Karolina Sanek
Wyróżnienia:
Oliwia Bańbor
Julia Rocka
Julia Burzyńska
Dagmara Gromniak
Laura Kamińska
Aleksandra Wójtowicz
Antonina Witkosz
Alicja Żurek
Zuzanna Podolak
Katarzyna Guzowska
Ania Laskowska
Maria Sułkowska
Weronika Kubiś
Kaja Wismont
Patrycja Drzymalska
Kamil Kosowski
Emilia Oklek
Katarzyna Woźnicka
Martyna Liśkiewicz
Julia Jerenkiewicz
Zuzanna Talkowska
Miłosz Koszut
Emilia Lehmann
Zofia Ziatyk
Amelia Starzyńska
Blanka Pierucka
Aleksandra Kozdra
Daniela Mbas
Wiktoria Taracińska
Elżbieta Stachura
Wiktoria Eliaszewicz
SOLIŚCI I DUETY 18+ (open)
I miejsce:
Maksymilian Stalec
Mikołaj Przybylski
Zuzanna Polańska
II miejsce:
Kacper Kujawski
III miejsce:
Zuzanna Złotnicka
Ida Szebla
Wyróżnienia:
Kinga Niebieszczańska
Paweł Zygmunt Cichosz
Pola Nawrocka
Kaja Krzemińska
Zuzanna Bratek
Michalina Matuszak
Alicja Przybylska
Magdalena Kupińska
Paulina Prychożdenko
Amelia Nowalska
Marcelina Makówka
Duet Encore: Julia Szeląg, Zuzanna Bieszk
ZESPOŁY DO 12 LAT
I miejsce:
Mini Jedyneczki
ZESPOŁY 13–17 LAT
II miejsce:
FAMA
III miejsce:
Just a three of us
ZESPOŁY 18+ (open)
I miejsce:
MDK Band
II miejsce:
Farciary
III miejsce:
Wilga
ProBono
1. regulamin
Lista zakwalifikowanych uczestników
Kategoria soliści i duety do 9 lat
Lp. Imię i nazwisko
101 Alicja Wiśnicka
102 Karmen Kowalska
103 LAURA KRAJEWSKA
104 Amelia Mystkowska
105 Rozalia Jaworska
106 Oliwia Pawlak
107 Nikola Mirosław
108 Hanna Knopik
109 Julian Jeżak
110 Franciszek Sokołowski
111 Zofia Kreńska
112 Julian Łojek
113 Hanna Jarzębska
114 Celina Kremska
115 Apolonia Kremska
116 TYMON BITKOWSKI
117 Emilia Ilkiewicz-Pogon
118 Zofia Żurawska
119 Barbara Sendrowska
120 Hanna Świątek
121 Wiktoria Wawrzonek
122 Gabriela Piwowarczyk
123 Agata Witza
124 Julia Kulka
125 Emilia Studzińska
126 Zofia Moszczyńska
127 Nikola Antosik
128 Magdalena Ziętal
129 Emilia Borkowska
130 Zofia Konwerska
Kategoria soliści i duety 10-13 lat
Lp. Imię i nazwisko
201 Kuba Rabczenko
202 Olaf Batko
203 Natalia Pawelska
204 Bartosz Chołota
205 Paweł Lubicki
206 Aleksandra Borkowska
207 Michalina Bednarska
208 Klaudia Kępa
209 Lena Mojecka
210 Filip Mirosław
211 Agata Szczerba
212 Emilia Tabała
213 Natalia Paszulewicz
214 Zuzanna Pełka
215 Amelia Lewandowska
216 Lena Tylus
217 Kasia Winnik
218 Dominik Arim
219 Alicja Kalisz
220 Milena Kluczyńska
221 Aleksandra Hawrot
222 OLIWIA GLENC
223 Wojciech Strycharczyk
224 Zofia Sendzikowska
225 Lena Gosik
226 Ariena Wiktorska
227 Liwia Dziedzicka
228 Oliwia Kołbuk
229 Maja Janowicz
230 Misheel Tomaszewska
231 Pola Litwic
232 Szymon Chatała
233 Urszula Tomalak
234 Emilia Szczygło
235 Michał Ceglarek
236 Alicja Weigelt
237 Zuzanna Wilczyńska
238 ShtoikoSviatoslav
239 Łucja Skierka
240 Maja Polkowska
241 Michał Polkowski
242 FABIAN BROŻYŃSKI
243 Oliwia Nowak
244 duet: MŁODE ŻUŁAWIANKI Lilianna Mamczyńska, Justyna Sadczuk
245 Blanka Korniluk
246 Monika Grabińska
247 Gabriela Majszyk
248 Kornelia Krajewska
249 Wiktoria Błaszkiewicz
250 Tola Swaczyj
251 Natalia Kulka
252 Filip Karczewski
253 Milena Bąk
254 Wiktoria Syrek
255 Kuba Niedbalec
256 Laura Rumpel
257 Wiktoria Bolek
258 Marcelina Fischbach
259 Emilia Grządziel
260 Michał Kowalczyk
261 Jan Hładyniuk
262 Maja Dziewa
263 Ada Morawska
264 duet: Ada Morawska, Natalia Hawlena
265 Natasza Pepłowska
266 Klaudia Kuchta
267 Anna Tarchała
268 Michalina Szydłowska
269 Iga Kaźmierska
270 Nikola Rybicka
271 Staś Karoń
272 Maja Semeniuk
273 Agata Kowal
274 Maja Podlipska
275 Julia Listopad
276 Lilianna Krupińska
277 Marcelina Runewicz
278 Gabriela Gastoł
279 Zofia Dyjach
280 duet: Kaja Wawrzonkowska, Miłosz Roztropowocz
281 JULIA MYCH
282 Kajetan Pyszczek
283 Aleksandra Gajewska
284 Maja Ceglarz
Kategoria soliści i duety 14-17 lat
Lp. Imię i nazwisko
301 Blanka Pierucka
302 Sandra PYTLARZ
303 Emil Trela
304 Lena Sikora
305 Irmina Łobodzińska
306 Katarzyna Woźnicka
307 Patrycja Drzymalska
308 Mikołaj Majda
309 Amelia Ciesielska
310 Aleksandra Juchniewicz
311 Julia Rocka
312 Emilia Lehmann
313 Aleksandra Wójtowicz
314 Ania Laskowska
315 Antonina Piotrowska
316 Amelia Starzyńska
317 Elżbieta Stachura
318 Julia Jerenkiewicz
319 ZUZANNA PODOLAK
320 Martyna Kwaśnik
321 Patrycja Krzeszewska
322 Julia Burzyńska
323 Dagmara Gromniak
324 Natalia Brunejko
325 Martyna Liśkiewicz
326 Maria Sułkowska
327 Antonina Witkosz
328 Kamil Kosowski
329 Emilia Oklek
330 Katarzyna Guzowska
331 Laura Kamińska
332 Zuzanna Talkowska
333 Karolina Sanek
334 Oliwia Bańbor
335 Aleksandra Kozdra
336 Weronika Kubiś
337 Daniela Mbas
338 VeronikaKolomoitseva
339 Kaja Wismont
340 Zofia Ziatyk
341 Alicja Żurek
342 Martyna Kotowicz
343 Wiktoria Taracińska
344 Patrycja Wachowska
345 Wiktoria Stefanik
346 Miłosz Koszut
347 Maciej Gabriel Stefaniak
348 Wiktoria Eliaszewicz
Kategoria soliści i duety 18 +
Lp. Imię i nazwisko
401 Paweł Zygmunt Cichosz
402 Kaja Krzemińska
403 Michalina Matuszak
404 Amelia Nowalska
405 Marcelina Makówka
406 duet: ENCORE Julia Szeląg, Zuzanna Bieszk
407 Zuzanna Złotnicka
408 Zuzanna Bratek
409 Paulina Prychożdenko
410 Pola Nawrocka
411 Alicja Przybylska
412 Mikołaj Przybylski
413 Maksymilian Stalec
414 Kacper Kujawski
415 Ida Szebla
416 Magdalena Kupińska
417 Kinga Niebieszczańska
418 Zuzanna Polańska
Kategoria zespoły do 12 lat
501 MINI JEDYNECZKI
Kategoria zespoły 13-17 lat
601 Józefina i Klementyna Karnkowskie, Florentyna Kamola
602 FAMA
603 GRANDA
Kategoria zespoły 18+
701 FARCIARY
702 MDK BAND
703 WILGA
704 PROBONO
Drodzy uczestnicy!
Anna Domżalska - wykładowca na wydziale jazz na Akademii Muzycznej w Gdańsku, wykształciła wielu wybitnych wokalistów polskich wokalistów między innymi spod skrzydeł Pani Ani wyfrunął Ralph Kaminski, współpracuje z wieloma teatrami muzycznymi w Polsce, przygotowując wokalnie solistów oraz całe zespoły wokalne do spektakli muzykalnych
Marcin Spenner - pochodzący z Gdyni wokalista śpiewa od 2010 roku. Niepoprawny romantyk i specjalista od nastrojowych ballad. Jeden z najciekawszych męskich głosów młodego pokolenia. Jest finalistą drugiej edycji popularnego programu X-Faktor.
Tegoroczna edycja naszego festiwalu Dźwięki Wolności Gdynia 2023 została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gdyni Pana Wojciecha Szczurka. Niezmiernie się cieszymy i dziękujemy za wiarę w nasze wydarzenie!
Drodzy Wokaliści i Wokalistki! Zapraszamy na Dźwięki Wolności Gdynia 2023 - IV ogólnopolski festiwal piosenki online.
UWAGA!! Termin przesyłania zgłoszeń został przedłużony do 18 października 2023!
- solistów i duetów
- zespołów wokalnych
- zespołów rodzinnych
- chórów
a) Soliści i duety:
- do 9 lat
- 10-13 lat
- 14-17 lat
- 18+ (open)
b) Zespoły (od 3 do 15 osób):
- do 12 lat
- 13-17 lat
- 18+ (open)
c) Zespoły rodzinne (od 3 osób, min. 2 osoby śpiewające):
- bez ograniczeń wiekowych
d) Chóry:
- bez ograniczeń wiekowych
- soliści: 50 zł
- duety: 70 zł
- zespoły / zespoły rodzinne / chóry: 30 zł za osobę
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 58/698-86-18
kom.: 512-496-277
Tegoroczna edycja naszego festiwalu Dźwięki Wolności Gdynia 2023 została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gdyni Pana Wojciecha Szczurka. Niezmiernie się cieszymy i dziękujemy za wiarę w nasze wydarzenie!