WYNIKI III Ogólnopolskiego Festiwalu Dźwięki Wolności Gdynia 2022 online
GRAND PRIX i nagrodę finansową w kwocie 1000 zł otrzymał Kwartet WHAT’S UP.
Nagrody specjalne OSOBOWOŚĆ FESTIWALU i nagrody finansowe w kwocie 300 zł otrzymują następujący soliści:
- Małgorzata Antosik
- Michał Kowalczyk
- Lena Klembalska
- Kornelia Sadowska
- Antonina Piotrowska
- Olaf Batko
- Veronika Kolomoitseva
- Julia Tłuczkiewicz
- Gabriela Borys
- Karina Skwarczyńska
- Nikodem Liro
- Daria Adamczewska
- Marta Stącel
- Maksymilian Stalec
- Mikołaj Przybylski
Nagrodę specjalną OSOBOWOŚĆ FESTIWALU i nagrodę finansową w kwocie 600 zł otrzymuje następujący zespół:
- Zespół GRANDA
SOLIŚCI I DUETY DO 9 LAT
I miejsce:
- Duet: Kaja Błasiak, Mikołaj Gąska
- Gracjana Górka
- Aleksandra Szczygielska
- Julia Zatorska
II miejsce:
- Lena Mojecka
- Natalia Solecka
III miejsce:
- Amelia Razumienko
- Celina Kremska
- Antoni Sroka
- Kaja Błasiak
Najmłodszy Uczestnik Festiwalu
- Celina Kremska
- Jagoda Bielas
- Rozalia Jaworska
- Apolonia Kremska
- Julia Zatorska
- Alan Gontarz
- Maria Szułczyńska
Wyróżnienia
- Alan Gontarz
- Kajetan Pyszczek
- Julia Halot
- Pola Zawadzka
- Maria Szułczyńska
- Gabriela Piwowarczyk
- Pola Kowalczyk
- Hanna Świerad
- Iga Szafrańska
- Lena Paczkowska
- Julian Łojek
- Hanna Grabka
- Hanna Habrat
- Karmen Kowalska
- Apolonia Kremska
- Emilia Ilkiewicz-Pogon
- Jagoda Bielas
- Kaja Wawrzonkowska
- Rozalia Jaworska
- Joanna Poddębna
- Amelia Lewkowicz
- Julia Brzeżańska
- Lena Furgacz
- Marcelina Jakubaszek
- Jan Iwanowski
- Lena Bielas
- Amelia Jakób
- Nikola Rybicka
- Kacper Hutniczak
- Miłosz Roztropowicz
- Duet: Zuzanna Mroczka, Łucja Tomporowska
- Łucja Tomporowska
- Zuzanna Mroczka
- Szymon Jan Mederski
- Hanna Franica
- Klaudia Kępa
- Zuzanna Pers
- Wiktoria Krawczyk
SOLIŚCI I DUETY 10–13 LAT
I miejsce:
- Małgorzata Antosik
- Michał Kowalczyk
- Lena Klembalska
- Kornelia Sadowska
- Antonina Piotrowska
- Olaf Batko
II miejsce:
- Magdalena Komarek
- Emilia Głodek
- Ariena Wiktorska
- Misheel Tomaszewska
III miejsce:
- Filip Bednarz
- Jakub Młynarz
- Zuzanna Podolak
- Marcelina Obara
Wyróżnienia
- Lena Gosik
- Aleksandra Walczuk
- Klaudia Kiczor
- Adam Grzymkowski
- Kornelia Krajewska
- Stanisław Karoń
- Anastazja Sokołowska
- Duet: Liliana i Nina Uhlenberg
- Aleksandra Reznyk
- Amelia Komorowska
- Barbara Stromska
- Małgorzata Manthey
- Anastazja Lech
- Emilia Tabała
- Milena Bąk
- Zuzanna Wojcieszek
- Natalia Smolarczyk
- Elżbieta Stachura
- Zofia Lach
- Elena Jakubiec
- Oliwia Glenc
- Julia Kuś
- Blanka Pierucka
- Amelia Starzyńska
- Zofia Berger
- Marlena Szot
- Amelia Borkowska
- Alicja Weigelt
- Urszula Kosaty
- Franciszek Machnowski
- Julia Listopad
SOLIŚCI I DUETY 14–17 LAT
I miejsce:
- Veronika Kolomoitseva
- Julia Tłuczkiewicz
- Gabriela Borys
- Karina Skwarczyńska
- Nikodem Liro
II miejsce:
- Adrianna Kordowska
- Anna Błaszczak
- Julia Nowacka
- Oliwia Stefanowska
III miejsce:
- Zuzanna Polańska
- Mateusz Subocz
- Julia Burzyńska
- Solomiya Romaniv
Wyróżnienia
- Martyna Maciąg
- Natalia Szostak
- Milena Konieczna
- Aleksandra Szustak
- Amelia Kuształa
- Maja Czerwińska
- Martyna Gregorczyk
- Wiktoria Gnot
- Helena Szewczyk
- Hanna Milnerowicz
- Milena Szymula
- Marcelina Litwin
- Wiktoria Przęczek
- Antonina Zakrzewska
- Aleksandra Juchniewicz
- Dagmara Gromniak
- Maja Jaworek
- Lena Sikora
- Emilia Fibich
- Julia Antonia Rzymanek
- Zuzanna Ginko
- Julia Kozłowska
SOLIŚCI I DUETY 18+ (open)
I miejsce:
- Daria Adamczewska
- Marta Stącel
- Maksymilian Stalec
- Mikołaj Przybylski
II miejsce:
- Dominika Kuryłowicz
- Anna Piesik
- Kinga Żelichowska
- Aleksandra Czaplicka
III miejsce:
- Julia Kaczmarczyk
- Ewelina Woźniak
Wyróżnienia
- Jacek Sitek
- Joanna Zimna
- Julia Kmiecik
- Alicja Czajkowska
ZESPOŁY DO 12 LAT
III miejsce
Zespół MINI JEDYNECZKI
Wyróżnienia
Przyjaciółki z 3B z SP53 w Gdyni
ZESPOŁY 13–17 LAT
III miejsce
Zespół FAMA
ZESPOŁY 18+ (open)
I miejsce
ZESPÓŁ GRANDA
III miejsce
Zespół ENCORE
Zespół FARCIARY
Drodzy uczestnicy!
Lista zakwalifkowanych - kliknij tutaj, by pobrać :)
Drodzy Wokaliści zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu Dźwięki Wolności - edycja online
# Zgłoszenia do 23.10.2022
Akredytacja (solista-50 zł, duet-70 zł, zespoły - 30 zł za osobę)
# Ważne informacje w skrócie:
1. Nie ma ograniczenia wieku
2. Festiwal dla:
- solistów i duetów
- zespołów wokalnych
- zespołów rodzinnych
3. kategorie wiekowe:
a) Soliści i duety:
- do 9 lat
- 10-13 lat
- 14-17 lat
- 18 + (open)
b) Zespoły (od 3 do 15 osób):
- do 12 lat
- 13-17 lat
- 18 + (open)
4. Zespoły rodzinne ( od 3 osób, min. 2 osoby śpiewające)
- bez ograniczeń wiekowych
@ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 58/698-86-18
kom. 512-496-277
Życzymy przyjemności w przygotowaniach, dużo słońca i do usłyszenia
Dzwięki Wolności 2021
Drodzy Uczestnicy!
GRAND PRIX Festiwalu otrzymuje 😀🌞🎈🎙😀
MAGDALENA DZIKOŃ
Osobowość Festiwalu otrzymują 😀🌞🎈🎙😀
Misheel Tomaszewska
Adrian Potrykus
Kategoria do 9 lat:
I miejsce – MISHEEL TOMASZEWSKA
II miejsce – GABRIELA PIWOWARCZYK
III miejsce – LENA FIGLER
Wyróżnienie dla Najmłodszych Uczestników Festiwalu
- LENA PYRKA
- LILIANA TYLUTKA
- JULIAN ŁOJEK
WYRÓŻNIENIA
- Lena Mojecka
- Filip Jung
- Victoria Konys
- Lena Paczkowska
- Oliwia Kołbuk
- Wiktoria Plichta
- Emilia Pszczoła
- duet: Pers Zuzia, Pers Lena
- Maja Dziurda
- Julia Listopad
- Natan Gryga
- Aleksandra Organista
- Olaf Batko
- duet: Hanna Świerad, Zofia Pietrzak
Kategoria 10 - 13 lat:
I miejsce – ADRIAN POTRYKUS
I miejsce – MAGDALENA KOMAREK
II miejsce – BLANKA MIRECKA
III miejsce – BLANKA MAGUN
WYRÓŻNIENIA
- Aleksandra Juchniewicz
- Nikola Kozioł
- Anna Laskowska
- Lena Tylus
- Gabriela Frątczak
- Michał Olszak
- Maksymilian Piwko
- Emilia Oklek
- Weronika Kotwa
- Milena Dyszewska
- Adam Grzymowski
- Kamil Kosowski
- Julia Rosiak
- Ewelina Hanula
- Amelia Borkowska
- Julia Markowska
- Iga Kaźmierska
- Vanessa Szanter
- Milena Szymula
- Michał Kowlczyk
- Natalia Gulc
- Emilia Szcześniak
- Joasia Goran
- Amelia Starzyńska
- Elena Jakubiec
- Zosia Borowska
- Małgorzata Antosik
Kategoria 14 - 17 lat:
I miejsce – LENA SIKORA
II miejsce – ZUZANNA POLAŃSKA
II miejsce – KACPER KUJAWSKI
III miejsce - SARA ANTONINA LOBNIG
III miejsce – IDA SZEBLA
III miejsce – EMIL TRELA
WYRÓŻNIENIA
- Julia Błachowicz
- Maysa Zyskowska
- Zuzanna Złotnicka
- Julia Nowacka
- duet - Tylek Kamila, Gnot Wiktoria,
- Ewelina Woźniak
- Nikodem Liro
- Mateusz Subocz
- Paulina Mojsa
- Marika Kowalska
- Zuzanna Bera
- Julia Bronk
- Milena Zelwis
- Oliwia Czachor
Kategoria 18+ (open):
I miejsce – JULIA ZIELIŃSKA
II miejsce – BARBARA GRZESIUK
III miejsce – KINGA ANTKIEWICZ
WYRÓŻNIENIA
- Nina Kumorek
- Maria Sawicka
- Alicja Czajkowska
- Helena Hvalko
- Zofia Liwerska
- Jakub Marcisz
- Wiktoria Socha
- Julia Mielczarek
Kategoria zespoły:
ZESPOŁY DO 12 lat
I miejsce - MINI JEDYNECZKI
WYRÓŻNIENIA
- Jedyneczki
- Wesołe Nutki
ZESPOŁY 13-17 lat
II miejsce – ÓSEMKA
III miejsce - PRZYJACIELE Z DWÓJKI
WYRÓŻNIENIA
- FAMA
- ZESPÓŁ WOKALNY SP
ZESPOŁY 18+ (open)
I miejsce – ZESPÓŁ AGAT
II miejsce – MAJULE
III miejsce – FARCIARY
WYRÓŻNIENIA
- NUTABENE
ZESPOŁY RODZINNE
I miejsce – NATALIA ANGOWSKA, LENA KARAŚ
I miejsce – AGATA MROZIŃSKA, IGOR MROZIŃSKI
Gratulujemy serdecznie👏🎈🎙😀
Drodzy Wokaliści, Rodzice, Instruktorzy i sympatycy naszego festiwalu.
KATEGORIA WIEKOWA DO 9 LAT
KATEGORIA WIEKOWA 10-13 LAT
KATEGORIA WIEKOWA 14-17 LAT
KATEGORIA WIEKOWA 18+
KATEGORIA ZESPOŁY DO 12 LAT
KATEGORIA ZESPOŁY 13-17 LAT
KATEGORIA ZESPOŁY 18+
KATEGORIA ZESPOŁY RODZINNE
Serdecznie zapraszamy do udziału w Festiwalu - Dźwięki Wolności Gdynia'2021 - Ogólnopolski Festiwal edycja online.
https://mdk.gdynia.pl/konkursy-imprezy/kalendarz-konkursow
https://www.facebook.com/events/239938531297312
Regulamin - pobierz