W dniu 18 kwietnia 2015r., cheerleaderki z Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni wzięły udział w Baltic Cup Cheerleaders 2015. W zawodach, które zaliczane są do cyklu Grand Prix wzięło udział ponad półtora tysiąca tancerek. Gdyńskie cheerleaderki wywalczyły 3 złote medale w dywizji pom dance: w kat. senior grupa Elka trenująca u Pani Kamili Hamerskiej oraz Julii Szmit, w kat. junior grupa Galaxy oraz duet Julia Szynkiewicz i Zuzanna Tryk trenujące pod okiem Pani Anny Kwitniewskiej.

Duży sukces odniósł również duet Oliwia Peplińska i Danuta Żmijewska, który wywalczył brązowy medal również w kat. pom dance junior, na co dzień trenujący również u Pani Ani Kwietniewskiej, a swoje szlify gimnastyczno – taneczne zdobywający przez wiele lat u Pani Anny Ziemann. W zawodach wzięły również udział najmłodsze grupy z naszej placówki zespół Reniferki Pani Kamili Hamerskiej, który przegrał tylko jednym punktem walkę o brązowy medal i zajął ostatecznie czwarte miejsce oraz zespół Płomyczki Pani Ani Górnej.