Proszę zapoznać się z aktualnym planem zajęć i zmianami w planie.

plan zajęć 28-29.08.2023 r. - kliknij

24.08.2023 r. - odbędą się badania do następujących nauczycieli i pracowni:
- p. Bogna Pniewska (tkactwo) - od godz. 9.30
- p. Małgorzata Medycka (robotyka, html) - od godz. 11.20 
- p. Agata Piaskowska (gitara) - od godz. 11.00 
- p. Kinga Rutschka - Pruś (ukulele) - od godz. 10.00 
- p. Kinga Rutschka - Pruś (wokal) - od godz. 10.40 
- p. Joanna Tojza-Dąbrowska (j. angielski) - godz. 10.30 
- p. Katarzyna Zegarska - Jasińska (j. niemiecki) - godz. 10.30 

Uwaga!
- dokładny harmonogram z wyznaczoną godziną badań dla danego kandydata oraz podziałem na grupy dostępny jest na tablicy przy recepcji! Godziny otwarcia placówki 8.00-14.45.



25.08.2023 r. - odbędą się badania do następujących nauczycieli i pracowni:
- p. Patrycja Węglarz (Gromek) (gimnastyka artystyczna) - od godz. 10.00
- p. Kamila Hamerska (gimnastyka artystyczna z elementami tańca oraz cheer jazz) - od godz. 10
- p. Natalia Sierhej (street dance) - od godz. 11.30 
- p. Jakub Urbański (Videoclip Dance) - od godz. 13.00
- p. Tadeusz Orlikowski (modelarstwo lotnicze) - godz. 10.00
- p. Marzena Lamndini (Klub Małolata) - godz. 9.00


Uwaga!
- na badania uzdolnień tanecznych i gimnastycznych wymagany jest strój sportowy.
- dokładny harmonogram z wyznaczoną godziną badań dla danego kandydata oraz podziałem na grupy dostępny jest na tablicy przy recepcji! Godziny otwarcia placówki 8.00-14.45.
LISTA WOLNYCH MIEJSC W PRACOWNIACH - KLIKNIJ, BY WYŚWIETLIĆ

Harmonogram rekrutacji uzupełniającej:


16-21.08.2023 r.: Składanie wniosków o przyjęcie na wolne miejsca w pracowniach.

Wypełnione i podpisane wnioski wraz z załącznikami będą przyjmowane w sekretariacie placówki w godzinach od 8.30-14.30 wyłącznie w dniach 16-21.08.2023 r.

Wnioski wraz z załącznikami można pobrać ze strony internetowej (linki poniżej) lub z recepcji. 



 23.08.2023 r.: Podanie do publicznej wiadomości list zakwalifikowanych do badań uzdolnień oraz niezakwalifikowanych.

 24-25.08.2023 r.: Przeprowadzenie badań uzdolnień kierunkowych kandydatów zakwalifikowanych.

 30.08.2023 r.: Podanie do publicznej wiadomości list przyjętych i nieprzyjętych po przeprowadzeniu badań uzdolnień kierunkowych.
Zapraszamy dzieci i młodzież na otwarte, bezpłatne zajęcia wakacyjne.

Wszystkie zajęcia, oprócz HOKEJA/ROLEK i Młodzieżowych Zespołów Muzycznych odbywać się będą w naszej placówce (Gdynia ul. Grabowo 2). Zajęcia z HOKEJA/ROLEK odbywają się na "Rolkowisku", Suchy Dwór ul. Szkolna 34, Młodzieżowe Zespoły Muzyczne w III LO w Gdyni.

UWAGA! Wszyscy uczestnicy, aby wziąć udział w zajęciach, muszą złożyć Karty Uczestnika i zgody bezpośrednio przed rozpoczęciem zajęć do nauczyciela prowadzącego. Wyrażenie zgody dot. wizerunku i przetwarzania danych osobowych jest wymagane by wziąć udział w zajęciach.

Karta Uczestnika obowiązkowa dla wszystkich: kliknij
 
Plan zajęć w terminie 16-18.08.2023 r. - kliknij
Plan zajęć w terminie 21-25.08.2023 r. - kliknij 
Plan zajęć w terminie 28-29.08.2023 r. - kliknij 


Запрошуємо дітей та молодь на відкриті, безкоштовні святкові заходи.

Всі заняття, крім HOCKEY / ROLEK і молодіжних музичних колективів будуть проходити в нашому закладі (Гдиня, Грабово 2).
Заняття з хокею / ROLEK проходять в "Rolkowisko", Suchy Dwór 34 Szkolna Street, молодіжні музичні колективи в III Середня школа в Гдині.


ЗАУВАЖЕННЯ! Для того, щоб взяти участь у занятті, всі учасники повинні надати картки учасника та згоду безпосередньо перед початком заняття відповідальному вчителю. Згода щодо зображення та обробки персональних даних необхідна для участі в заняттях.

Картка учасника обов'язкова для всіх: тут

Розклад занять 16-18.08.2023 - тут
Розклад занять на 21-25.08.2023 - тут
Розклад занять 28-29.08.2023 - тут

Strona 5 z 123

MDK Gdynia - Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury

ul. Grabowo 2, 81-265 Gdynia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (58) 698-63-02

kontakt