IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Książka pięknie zilustrowana-LAS” już rozstrzygnięty
Jury w składzie: p.Klara Wincenty, p.Bogna Pniewska, p.Joanna Bloch Orłowska postanowiło przyznać następujące miejsca oraz wyróżnienia:

❤️ W kategorii 6 9 lat:
1. miejsce: Julia Fatyga, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle
2. miejsce: Stanisław Wiatrowski, Kielce, zgłoszenie indywidualne
3. miejsce: Nikola Wilszanowska, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu

Wyróżnienia 🌸🌸🌸
1. Józefina Jurdzińska, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
2. Filip Morka, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
3. Julia Szymanek, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
4. Julia Sylwestrzak Wetchacz, Gdańsk, zgłoszenie indywidualne
5. Aleksandra Cysewska, Przedszkole nr 36 w Gdyni
6. Hanna Spirowska, Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie

7. Konstanty Łaszcz, Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie
8. Kuba Woliński, Przedszkole nr 18, Gdynia


❤️
W kategorii 10 13 lat:
1. miejsce ex aequo: Kaja Wysocka, Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Lublinie
oraz : Aniela Schwarz, Pałac Młodzieży w Gdańsku
2. miejsce: Natalia Pawłowska, Pałac Młodzieży im. Tuwima w Łodzi
3. miejsce: Magdalena Wolniaczyk, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu

Wyróżnienia 🌸🌸🌸
1. Kinga Pilszek, Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach
2. Zofia Mężeńska, Gdynia, zgłoszenie indywidualne
3. Alicja Kałędkiewicz, Szkoła podstawowa nr 8 w Rumi
4. Dominika Pierzakowska, Pałac Młodzieży w Gdańsku
5. Antonina Szewczyk, Szkoła Podstawowa nr 4 w Sieradzu
6. Lidia Koc, Poznań, zgłoszenie indywidualne
7. Kajetan Czajka, Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu
8. Zofia Ciecholewska, Gdynia, zgłoszenie indywidualne

❤️ W kategorii 14 –– 16 lat
1. miejsce : Paulina Rogalska, Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach
2. miejsce: Lena Sabatowska, Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
3.miejsce: Paulina Wojtacha, Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni

Wyróżnienia 🌸🌸🌸
1.Maja Świder, Gdynia, zgłoszenie indywidualne
2.Pola Teleszyńska, Szkoła Podstawowa nr 33 w Gdańsku
3. Amelia Gontarz, Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie
4. Maja Waszkiewicz, Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom, instruktorom oraz rodzicom. Do zobaczenia na kolejnym szlaku artystycznych wyzwań.
Laureaci konkursu otrzymają nagrody oraz dyplomy. Zostaną one wysłane pocztą na wskazane adresy.
Laureaci z Trójmiasta proszeni są o osobisty odbiór nagród w recepcji MDK, od dnia 19.06.2023.

Odwołane zajęcia

Zajęcia z p. Małgorzatą Kotłowską do 19.06.2024 są odwołane.

Czytaj dalej

Odwołane zajęcia

Zajęcia z p. Agatą Piaskowską do 14.06.204 są odwołane.

Czytaj dalej

ODOWŁANE ZAJĘCIA

Zajęcia z p. Kingą Rutschka Pruś do 14.06.2024 są odwołane.

Czytaj dalej

ODOWŁANE ZAJĘCIA

Zajęcia z p. Bogną Pniewską do 07.06.2024 są odwołane.

Czytaj dalej

Kolejne sukcesy szachistów

W sobotę, 17 grudnia w Małym Kacku Uczniowie Pracowni Szachowej MDK Gdynia...

Czytaj dalej

Nasi szachiści na XXV Otwartym...

W dniu 19.11.2022r. Uczniowie Pracowni Szachowej MDK Gdynia wystąpili w Jubileuszowym...

Czytaj dalej

Wojtek - 100% zwycięzca w grupie...

W sobotę, nasi szachiści rywalizowali w "Noworocznym Turnieju Szachowym" w...

Czytaj dalej

Aleksander Jary i symultana...

Wyróżnienie z rąk Arcymistrz Agnieszki Brustman - dla Aleksandra Jarego W...

Czytaj dalej

MDK Gdynia - Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury

ul. Grabowo 2, 81-265 Gdynia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (58) 698-63-02

kontakt