Zajęcia ruchowe z elementami gimnastyki artystycznej, tańca i akrobatyki. Dzieci poznają choreografie taneczne z wykorzystaniem podkładów muzycznych. Grupy prezentują swoje układy na zawodach i konkursach.

Sonata (dziewczynki 6-7 lat)
Bursztynki (dziewczynki 7-8 lat )
Płomyczki (dziewczynki 8-9 lat)
Szok (dziewczęta 11-12 lat)
Bad Boys (chłopcy 5-6-7 lat)

w zastępstwie za
Tatianę Różankiewicz grupa Naborowa Smyki (dziewczynki 5-6-7 lat) i Fasolki (7-8 lat).

Grupa Bursztynki zajęła 1 miejsce na zawodach Show Dance w 2014r. Grupa Płomyczki zaprezentowała się na Koncercie Gwiazdkowym „Pokój Karoliny” w Teatrze Muzycznym w grudniu 2014.