W dniu 25 kwietnia w Płocku odbyły się VII Otwarte Mistrzostwa Mazowsza. Miasto Gdynia było reprezentowane na tych Mistrzostwach, aż przez 5 zespołów cheereaders: Reniferki, Galaxy i Elka z Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni oraz Dziesiąteczka ze Szkoły Podstawowej nr 10 i „Fantazja” z Gimnazjum nr 11.

Gdynianki przywiozły „worek medali” – 2 x złoto, 1 x srebro i 1 x brąz. Złote medale wywalczyły grupy: „Galaxy” w kat. junior pom dance, której trenerem jest Anna Kwitniewska oraz „Elka” w kat. pom dance senior, której trenerami są Kamila Hamerska i Julia Szmit. Brązowy medal w kat. junior młodszy cheer dance przywiozła najmłodsza grupa cheerleaders z naszej placówki: Reniferki, która również trenuje u Pani Kamili Hamerskiej i Julii Szmit. Srebro w kat. junior młodszy pom dance powędrowało do „Dziesiąteczki” – trener Izabela Sobiecka. Bardzo dobrze zaprezentowały się również dziewczęta z zespołu „Fantazja”, podopieczne Pani Małgorzaty Frącek, które uplasowały się na szóstym miejscu.

Gratulujemy!