Bardzo miło jest nam poinformować, że podczas odbywających się w czerwcu XXXIX Bydgoskich Impresji Muzycznych – Międzynarodowych Spotkań Muzykującej Młodzieży zespoły: ERATO oraz APPASSIONATO, z pracowni Muzyki Dawnej prowadzonej przez Panią Barbarę Czypul otrzymały Nagrody Specjalne Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

Zauważona i wyróżniona została również solistka zespołu ERATO: Wiktoria Adamczyk, do której powędrowała Nagroda Specjalna.

Serdecznie gratulujemy!

    

W dniu 12.06.16 zespoły Młodzieżowego Domu Kultury wzięły udział w  I Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym Nadmorskie Rytmy zdobyliśmy tam między innymi 
Grupa Pani Kamili Hamerskiej  - Korrigans - II miejsce w kategorii "Inne Formy Tańca" od 12 lat
Grupa Tatiany Różankiewicz  " Fasolki" wywalczyła II miejsce w kategorii "Show Dance", a grupa "Różyczki" V miejsce w kategorii "Inne Formy Tańca"
Grupa Pani Ady Kubik zdobyła III w kategorii "Taniec Współczesny"
oraz grupa Pani Anny Kwitnieskiej  "Sreberka" zdobyła III miejsce w kat 8 - 11 lat , a grupa Kryształki zajęła VII w kategorii "Inne Formy Tańca" 9- 12 lat.
Gratulujemy!

 
W dniu 05.06.16 grupa taneczna TRELE MORELE zdobyła najwyższą nagrodę "Złotego Piotrka" na Piotrkowskiej Panoramie Tanecznej w kategorii Miniatura, Widowisko, Inscenizacja Taneczna  - 9- 13 lat. Bardzo gratulujemy zarówno grupie jak i trenerce Pani Joannie Wilk.

 
Praca Małgosi Grzybkowskiej (Mama a'la Picasso) z Klubu Małolata otrzymała nagrodę w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Mama jak z obrazka" na portret mamy inspirowany pracami sławnych artystów. Konkurs organizowany był przez MDK Lubin.

Antoni Duszak otrzymał wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno - technicznym  „Eko-zabawka”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 41 oraz Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie.
Nagrodzony "Okręt" na zdjęciu.

Strona 1 z 7


Jako współorganizator serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie

Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Mini Gdynia OPEN 2018!

ZAPSY RUSZĄ NIEBAWEM NA www.gdyniaopen.pl

Więcej informacji TUTAJ


 

MDK Gdynia - Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury

ul. Grabowo 2, 81-265 Gdynia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (58) 698-86-18

kontakt