Wyniki Festiwalu Dźwięki Wolności Gdynia 2020 online


Grand Prix 🏆otrzymuje

Paulina Napierała    https://www.youtube.com/watch?v=pLPXhAixsyo&feature=youtu.be

 

KATEGORIA do 9 lat:

MIEJSCE 1: Maksymilian Piwko  https://www.youtube.com/watch?v=uReszJMeGR8&feature=youtu.be

MIEJSCE 2: Victoria Konys  https://www.youtube.com/watch?v=iU5LS0XTi3A&feature=youtu.be

                    Wiktoria Plichta  https://www.youtube.com/watch?v=Di_7uizsoPM&feature=youtu.be

MIEJSCE 3: Oliwia Golańska https://www.youtube.com/watch?v=svOXQcpEI1w&feature=youtu.be

                    Natan Gryga https://www.youtube.com/watch?v=6lEseqZ4b5k

Wyróżnienia:

                    Bąk Oliwia

                    Doliwa Wiktoria

                    Kwiatkowska Natalia

                    Rataj Kinga

                    Mojecka Lena

                    Rydzek Laura

                    Rabczenko Kuba

                    Pszczoła Emilia

                    Ściegienna Zosia

                    Kowalczyk Pola

                    Jakubczyk Apolonia

                    Grabowska Sandra

                    Wieczorek Weronika

                    Płowik Zosia

                    Maryon Anna

 

KATEGORIA 10-12:

MIEJSCE 1: Bartosz Dyrda https://www.youtube.com/watch?v=TPRTuHkPUk0&feature=youtu.be
MIEJSCE 2: Anna Wieleńska  https://www.youtube.com/watch?v=RQ2EGddAUKk&app=desktop

                   Szymon Lubicki  https://www.youtube.com/watch?v=RlOpXU_68y8

MIEJSCE 3: Konrad Repiński  https://www.youtube.com/watch?v=SXYugHUNNLE

Wyróżnienia:

                    NAZWISKO IMIĘ

                    Kosowski Kamil

                    Szcześniak Emilia

                    Matejko Ewelina

                    Doliwa Nela

                    Chatała Szymon

                    Boruń Bartłomiej

                    Brdękiewicz Marika

                    Gadzińska Marlena

                    Mańkowska Pola

                    Kraszewska Antonina

                    Juchniewicz Aleksandra

                    Stępska Nikola

                    Stromska Barbara

                    Potrykus Adrian

                    Klima Piotr

                    Kempka Inka

                    Młynarz Jakub

                    Piotrowska Antonina

                    Jasińska Karolina

                    Wieczorkiewicz Alicja

                    Pokój Zuzanna

                    Taracińska Wiktoria

                    Bereżańska Amelia

                    Obara Marcelina

                    Torbińska Lena

 

 

KATEGORIA 13-15

MIEJSCE 1:  Lena Sikora  https://www.youtube.com/watch?v=B7jm_XDX2yc

MIEJSCE 2: Karina Skwarczyńska https://www.youtube.com/watch?v=PD9lGiEOrjU&feature=youtu.be

                    Jagoda Rataj https://www.youtube.com/watch?v=IbZAUjMXQ6Y&feature=youtu.be

MIEJSCE 3: Zuzanna Bera https://www.youtube.com/watch?v=LuVoZSd31us&feature=youtu.be

 

Wyróżnienia:

                    NAZWISKO IMIĘ

                    Kondratowicz Nikola

                    Zyskowska Maya

                    Kaczmarczyk Amelia

                    Bałyk Kaja

                    Borys Gabriela

                    Golian Maciej

                    Kutyba Klaudia

                    Majchrzak Sara

                    Liro Nikodem

                    Lis Kinga

                    Maciąg Martyna

                    Wawrzyńczyk Natalia

                    Polańska Zuzanna

                    Gąska Aleksandra

                    Polak Karolina + akordeon Maciej Ochwat

                    Lewandowska Michalina

                    Konieczna Milena

                    Tłuczkiewicz Julia

                    Madej Zuzanna

                    Janek Martyna

                    Płaczek Antoni

                    Letniowska Agnieszka

                    Michalska Julia

                    Muszyńska Wiktoria

 

 

KATEGORIA 16-17

MIEJSCE 1: Duet Karolina Drajewska, Aleksandra Furs  https://www.youtube.com/watch?v=9SvJFkp0QJs&feature=youtu.be

                    Małgorzata Sztandera  https://www.youtube.com/watch?v=St_1szpoG1s&feature=youtu.be

MIEJSCE 2: Paulina Chorąży https://www.youtube.com/watch?v=o3eLSnXXGwE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3kIhP9i2gP9CAZD7dYuBB-6LvddlrSct7RhYok27df78fjQmbREoW3m40

MIEJSCE 3: Klaudia Hejman https://www.youtube.com/watch?v=rk9ab4ruksA&feature=youtu.be

 

Wyróżnienia:

                    Grzybowska Michalina

                    Szczygielska Paulina

                    Kuświk Norbert

                    Nowak Piotr

                    Tylek Kamila, Gnot Wiktoria

                    Śliwiński Damian

                    Olchawa Laura

                    Kuryłowicz Dominika

                Popek Dominika

                    Skupień Julia

                    Szumska Urszula

 

 

KATEGORIA 18-19

MIEJSCE 1: Cecylia Sobczak https://www.youtube.com/watch?v=zP4d87goCTE&feature=youtu.be

MIEJSCE 2: Jakub Marcisz https://www.youtube.com/watch?v=4mUVxDaJafU&feature=youtu.be

MIEJSCE 3: Izabela Karczewska https://www.youtube.com/watch?v=qsxnVVYscq0

 

Wyróżnienia:

                    Plewa Martyna

                    Król Antonina

                    Kumorek Nina

                    Walaszczyk Julia

                    Głodowska Wiktoria

                    Chudzicki Bartosz

 

KATEGORIA Zespoły do 12 lat

MIEJSCE 1: Kropki  https://www.youtube.com/watch?v=nkWJ60Ppn5w&feature=youtu.be

MIEJSCE 2: nie przyznano

MIEJSCE 3: nie przyznano

 

Wyróżnienia:

                    Rodzynki

                    Campanella

                    TRIO z P352

                    SKAWIKI

                    ŚWIATŁA

                    WESOŁE NUTKI

                    Światełka

 

KATEGORIA Zespoły 13-19 lat:

MIEJSCE 1:  Granda  https://www.youtube.com/watch?v=8UMfIrps9aQ

 Inkognito   https://www.youtube.com/watch?v=UDso7myjGWw&feature=youtu.be

MIEJSCE 2:  nie przyznano

MIEJSCE 3: Smajl https://www.youtube.com/watch?v=yLynMFJlnmg&feature=youtu.be

 

Wyróżnienia:

                    FAMA

                    Zespół wokalny z Domu Kultury w Zwoleniu

 

KATEGORIA ZESPOŁY RODZINNE:

 

MIEJSCE 1: The Tryni Family Band    https://www.youtube.com/watch?v=tRSdbO6HRIs&feature=youtu.be

 







Drodzy Wokaliści, Rodzice, Instruktorzy i sympatycy naszego festiwalu, otrzymaliśmy ogrom zgłoszeń na festiwal Dźwięki Wolności Gdynia 2020 edycja online! Zgłoszenia napływały od Gdyni po Zakopane, od Szczecina po Lublin . Dziękujemy i cieszymy się ,że I edycja Festiwalu spotyka się z takim zainteresowaniem! Nie przedłużając zatem ...
poniżej zamieszczamy listy zakwalifikowanych solistów, duetów oraz zespołów do II etapu Festiwalu.

Kategoria do 9 lat – kolejność alfabetyczna

  1. Arendt Łucja https://youtu.be/PgHwXny0HcM                                                                                                                    
  1. Bąk Oliwia https://youtu.be/EgBppkXIw_s                                                                                                         
  2. Bródka Lena https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=uo5kE43vF5w                                                                                                                    
  1. Cedro Michalina https://youtu.be/46wvXBX5aG4                                                                                                       
  2. Doliwa Wiktoria https://www.youtube.com/watch?v=olB_XoGfMgU                                                                                                                    
  1. Dzielski Jan https://www.youtube.com/watch?v=BuLbYtSeykg&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2BS42ENorVt3h82JcUY0dPGdvcLz1Z0GSZZ_Ca9Hl6-rouOsqAhBgC1eA                                                                                                                  
  2. Filińska Marika https://www.youtube.com/watch?v=cxX82kPvGbM&t=35s&ab_channel=MagdalenaFili%C5%84ska                                                                                                                    
  1. Gacek Zuzanna https://youtu.be/C8HIHnz9w8o                                                                                                       
  2. Giełczyńska Natalia https://www.youtube.com/watch?v=GNkRvJHPA2o&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1st35y1RBYWbTwu9OHetliVZl6F6cFMrw6fBKIDVQn-xPYkTOZISGa1uI                                                                                                             
  1. Głąb Dorota https://youtu.be/QsUmHDMIdag                                                                                                                   
  2. Golańska Oliwia https://youtu.be/svOXQcpEI1w                                                                                                                
  1. Goran Joanna https://www.youtube.com/watch?v=UJVgjABh1cc&feature=youtu.be                                                                                                            
  2. Gosik Lena https://youtu.be/2tI7cecE9IA                                                                                                                
  1. Grabowska Sandra https://youtu.be/F4w79Y0sLww                                                                                                                     
  2. Gryga Natan https://www.youtube.com/watch?v=6lEseqZ4b5k                                                                                                               
  1. Gułaj Kornelia https://youtu.be/JZ5o8IzWG18                                                                                          
  2. Iwaniuk Nadia https://www.youtube.com/watch?v=7Cl_90ye0jo&feature=share                                                                                                            
  1. Jakubczyk Apolonia https://youtu.be/pLwaeGwwldM                                                                                                             
  1. Jałocha Alicja https://www.youtube.com/watch?v=qPfvsmT4LTQ                                                                                                             
  1. Kaczyńska Kasia https://youtu.be/fKD6bOfgGxI                                                                                                         
  2. Karaś Natalia https://youtu.be/-EHNORKJDnA                                                                                                             
  1. Konys Victoria https://youtu.be/iU5LS0XTi3A                             
  2. Kostur Robert   https://youtu.be/mH00ZdO8hA0                                                                                                              
  1. Kowalczyk Pola https://www.youtube.com/watch?v=b5LIq64dF4I                                                                                                              
  1. Kwiatkowska Natalia https://www.youtube.com/watch?v=s6dSeOf_gj0&feature=youtu.be                                                                                                               
  1. Lewandowska Nadia https://www.youtube.com/watch?v=F_0GjXskA7w                                                                                                                
  2. Łojek Julian https://www.youtube.com/watch?v=begG4smp0f8                                                                                                              
  1. Machnowski Franciszek https://www.youtube.com/watch?v=gsgsHxa7t50                                                                                                                  
  2. Magun Lena https://youtu.be/kDy-k7p_e54                                                                                                 
  1. Maryon Anna https://www.youtube.com/watch?v=s4ghmjiWc0M&feature=youtu.be                                                                                                
  1. Mojecka Lena https://www.youtube.com/watch?v=Mj9CsXRc45Y                                                                                                              
  1. Morawska Adrianna https://www.youtube.com/watch?v=TiZIduZ_pi0&feature=youtu.be                                                                                                                     
  2. Motyka Maja https://www.youtube.com/watch?v=WbdLGzh_6Qg                                                                                                              
  1. Nićka Amelia https://www.youtube.com/watch?v=3mhdE_n_dW0&t=38s                                                                                                               
  2. Piwko Maksymilian        https://youtu.be/uReszJMeGR8                                                                                                                
  1. Plichta Wiktoria https://youtu.be/Di_7uizsoPM                                                                                                          
  2. Płowik Zosia https://www.youtube.com/watch?v=HPeZ2Ocphzs                                                                                                               
  1. Pszczoła Emilia https://youtu.be/Ed60Vp8SDqI               
  2. Rabczenko Kuba https://www.youtube.com/watch?v=-jyi1aCRh4w                                                                                                              
  1. Rataj Kinga https://youtu.be/Btr2UiSIx3E                                                                                                           
  2. Rydzek Laura https://www.youtube.com/watch?v=L0S74OTv1pg&feature=youtu.be                                                                                                               
  1. Sendzikowska Zofia https://www.youtube.com/watch?v=KL5Pxo8KFUE                                                                                                                
  2. Slas Amelia https://youtu.be/0aXQNcVaVHs?fbclid=IwAR1EtA2ViN3vFPbg8_sZ4f9tnYKUa0Znzs74d0Tbcr1NEAQTRZBSk4gEDUs                                                                                                                
  1. Soboniak Anna https://youtu.be/cq8IHnhu228               
  2. Strządała Barbara https://www.youtube.com/watch?v=Y4D0ZQ73b_g                                                                                                             
  1. Ściegienna Zosia https://youtu.be/3zZzZbyOwH0                                                                                                        
  2. Tryniszewska Kalina https://youtu.be/OcDC8rULmF4                                                                                                               
  1. Tylus Lena https://youtu.be/6s2-6qNTGgs                                                                                                         
  2. Walczuk Aleksandra https://www.youtube.com/watch?v=32f0JIrgieM                                                                                                               
  1. Wieczorek Weronika https://www.youtube.com/watch?v=0-_b-qGiftI                                                                                                                     
  2. Woźniak Roksana https://www.youtube.com/watch?v=M1_ILvBnq18&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3-A-mqz-m2Qd16a7nk_1wUmx-Kpq7NTgqCdTIdejhRxzjDK-HUotWbSK8                                                                                                               
  3. Zaborek Maja https://youtu.be/GKGRqGvKg_
  4. Zasada Aleksandra https://www.youtube.com/watch?v=tS4A308QM9w

 

Kategoria 10-12 lat kolejność alfabetyczna

 

  1. Antosik Małgorzata https://www.youtube.com/watch?v=NCXwqgY6zX8
  2. Bajron Filip https://www.youtube.com/watch?v=OOIQce0QQh4
  3. Balcerowska Lena https://www.youtube.com/watch?v=4MuYe7tVMHo
  4. Basek Zosia https://youtu.be/V1KNHlfdUUU
  5. Bereżańska Amelia https://www.youtube.com/watch?v=f3xYkf6yaco
  6. Bochman Zuzanna https://www.youtube.com/watch?v=pB39fTXgBGg&feature=youtu.be
  7. Bonna Oliwia https://youtu.be/r1wOEFYXgBY
  8. Borowska Zosia https://youtu.be/Lch5HfHJJEU
  9. Boruń Bartłomiej https://www.youtube.com/watch?v=1UHfgK6v_ek&feature=youtu.be
  10. Brdękiewicz Marika https://www.youtube.com/watch?v=CWInA1E5fIg&feature=youtu.be
  11. Chatała Szymon https://www.youtube.com/watch?v=M9G3Cd104EA&feature=youtu.be
  12. Ciemięga Maja https://youtu.be/XzF0GF7sg0o
  13. Doliwa Nela https://www.youtube.com/watch?v=7qzw9HLtn9g
  14. Droś Artur https://youtu.be/Q4wh8xBlEbs
  15. Dyrda Bartosz https://www.youtube.com/watch?v=TPRTuHkPUk0&feature=youtu.be
  16. Dyrka Roksana https://youtu.be/r_dHAEcQfPo
  17. Gadzińska Marlena https://www.youtube.com/watch?v=kIegD7oS8_U
  18. Gajor Zuzanna https://youtu.be/etX_DCBHVTA
  19. Gal Natalia , Jarząbek Paulina https://www.youtube.com/watch?v=sS-cu8GoWrc&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2wPfyQVDcdTBBiH29vHL3brdKE6cW6qmUhxob7HcciS84XTNwofWCGFzs
  20. Głąb Dominika https://youtu.be/wxSCQweM-AI
  21. Głodek Emilia https://www.youtube.com/watch?v=vPZbxIxh4v4
  22. Golańska Maja https://youtu.be/-IJSSR1PDR0
  23. Gryczewska Lena https://youtu.be/W4FUg8rrwlY
  24. Grządko Ola https://youtu.be/L_ZVHoookLM
  25. Hewelt Juliannna https://youtu.be/A-CHJx4FrVM
  26. Jakubczyk Hanna https://youtu.be/EAiVYdz4aW8
  27. Jakubiec Elena https://www.youtube.com/watch?v=TMMjPNuhNhE
  28. Jarek Ada https://youtu.be/xVwXfNR25eg
  29. Jasińska Karolina https://youtu.be/MwcSxJ6j8Tk
  30. Jelonkiewicz Sofia https://www.youtube.com/watch?v=5cEwmxmLPT4&feature=youtu.be
  31. Juchniewicz Aleksandra https://youtu.be/UwMZg_yTrSs
  32. Kasprzyk Wiktoria https://youtu.be/rMGNdMzMloM
  33. Kempka Inka https://youtu.be/v40TNCrcAsM
  34. Klima Piotr https://youtu.be/K_frshMwHK8
  35. Korszeń Patrycja https://youtu.be/1SlYCH9xsOk
  36. Kosowski kamil https://www.youtube.com/watch?v=wChJDCB7SOE&feature=youtu.be
  37. Kotwa Weronika https://www.youtube.com/watch?v=0bXxuRdF4LI
  38. Kowalska Wiktoria https://www.youtube.com/watch?v=OnDavkeHnCc
  39. Kozioł Nikola https://youtu.be/IWbGzNsBeEw
  40. Kraszewska Antonina https://www.youtube.com/watch?v=tWskBfKcJDA&feature=share
  41. Krywko Kornelia https://youtu.be/anjYQxfXyys
  42. Kutyba Bartłomiej https://www.youtube.com/watch?v=4C5r-AdcE9A
  43. Kuźmowicz Wiktoria https://youtu.be/BlsiPAfRePE
  44. Kwak Julia https://www.youtube.com/watch?v=Bxq2pOEsCG0&feature=share&fbclid=IwAR1wkEla8TxyYkcPJHaSgwSQjTJngcFzulmswMknWz8DjPVC7QUuZpmSKxU
  45. Lubicki Szymon https://www.youtube.com/watch?v=RlOpXU_68y8&fbclid=IwAR3yjisB6JDcp7id-1E664Yh1xNLJrW01wKW_PvzHb4HMo1pt2idGbSBZ7E
  46. Łacek Aleksandra Dzielska Ania https://www.youtube.com/watch?v=9MZQomaXWJg&feature=youtu.be&fbclid=IwAR19pBihdKuqy9dwFcL0SUsSUlecnLA-8Rpr5Wu6qDUMwsAsApyuRZUWBXw
  47. Maćkiewicz Karolina https://youtu.be/5bBW9AjWzmo
  48. Magun Blanka https://youtu.be/IZGKWykL-ME
  49. Majewska Alicja https://www.youtube.com/watch?v=hO1MGEOfMJQ&feature=youtu.be
  50. Małodzińska Lena https://www.youtube.com/watch?v=U5BeYduGf0I&t=4s
  51. Mańkowska Pola https://www.youtube.com/watch?v=JZ0jJfqIrTI&feature=youtu.be
  52. Marcinkowska Julia https://www.youtube.com/watch?v=UUr4klVZCdw
  53. Matejko Ewelina https://www.youtube.com/watch?v=0PIeCRQQ12c&feature=youtu.be
  54. Mazurek Maja https://www.youtube.com/watch?v=tbx5-yvxTss&feature=youtu.be
  55. Mbas Daniela https://www.youtube.com/watch?v=UsGii31bRmU
  56. Mirecka Blanka https://youtu.be/IUnvTLtVwac
  57.  Młynarz Jakub https://youtu.be/YOagoEBgPxs
  58. Mykita Maria https://youtu.be/ocFB5xrHU50
  59. Narkowicz Jadwiga https://youtu.be/AB0MOC1XX6g
  60. Niemczyk Sara https://www.youtube.com/watch?v=grvKCEKsz6U
  61. Niemczyk Sara i Laura https://youtu.be/DhvhPRpl3-8
  62. Obara Marcelina https://www.youtube.com/watch?v=It5ADm22dGs&feature=youtu.be
  63. Oleszkiewicz Sara https://youtu.be/yDKZ_-5bydY
  64. Ostatek Aleksandra https://www.youtube.com/watch?v=FJ5RjQKuBVQ&feature=youtu.be
  65. Ozimińska Zuzanna https://www.youtube.com/watch?v=leNOuvy_BHs&feature=youtu.be
  66. Piętak Emilia https://www.youtube.com/watch?v=vhmvEnSE_HU&feature=share
  67. Pilanowska Magdalena https://www.youtube.com/watch?v=sBj2tpmTp4w&feature=youtu.be
  68. Pilińska Emilia https://youtu.be/w8xg_8Hd6FU
  69. Piotrowska Antonina https://youtu.be/-4uTZmgraNk
  70. Płonecka Zofia https://youtu.be/PxQaKmXaJsI
  71. Podgórny Giannis https://www.youtube.com/watch?v=MZutKQpozt4&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1olcyc5r0MHaeY1jf43n4RdfyYnSTElqUD9OV0VMbhemfAafudJMeyFBM
  72. Podraza Weronika https://www.youtube.com/watch?v=LXUZwVBCY4o&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0Kq5jbZRPDd1Sg-zwEoZlutqqq6Kn1ohRx3oKtSho72cs_1PePD2gjv2Q
  73. Podsiedlik Iga https://youtu.be/E04SZyY_0EE
  74. Pokój Zuzanna https://youtu.be/3n6waAT0jo4
  75. Potrykus Adrian https://www.youtube.com/watch?v=LOQ2udBXIcs
  76. Repiński Konrad https://www.youtube.com/watch?v=SXYugHUNNLE
  77. Rurka Kalina https://www.youtube.com/watch?v=0_A1PYLS3cw
  78. Sefańska Justyna https://youtu.be/FBR2AniyzJs
  79. Skóra Oliwia https://www.youtube.com/watch?v=adV5v0FJAAw&feature=youtu.be
  80. Skurka Roksana https://youtu.be/dShIQINx0gI
  81. Smoła Matylda , Klara https://youtu.be/VrFD3jl-wBw
  82. Smyk Alicja https://youtu.be/rubnbkVuA5o
  83. Sobkowicz Anna https://youtu.be/9OEVIvDGq8g
  84. Solodka Maria https://youtu.be/XuQXvnB7YRc
  85. Sroka Gabriela https://youtu.be/a1RjlNuOvvg
  86. Stachura Elżbieta https://youtu.be/DFo7739GJKQ
  87. Staniewicz Marcelina https://www.youtube.com/watch?v=-pucp5DhlIM
  88. Stefanowska Julia https://youtu.be/LVHnYvraj2o
  89. Stępska Nikola https://youtu.be/8fBiNwzsb-s
  90. Stromska Barbara https://youtu.be/YKiMDvzxAg8
  91. Struk Nikola https://youtu.be/MRNieUuaTjg
  92. Strządała Aleksandra https://www.youtube.com/watch?v=CsJs7C4DsXU
  93. Szcześniak Emilia https://www.youtube.com/watch?v=T5O5oBPQB0s&feature=youtu.be
  94. Szymula Milena https://www.youtube.com/watch?v=jDgk42GCY64
  95. Taracińska Wiktoria https://www.youtube.com/watch?v=RZmt7DW_lEI
  96. Tasarz Alicja https://www.youtube.com/watch?v=zBnDtgM5t4o
  97. Torbińska Lena https://youtu.be/ZWJ42Gv1G1o
  98. Wantuch Zuzanna https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=QaWVTa4Jgs8
  99. Wasilewska Maja https://www.youtube.com/watch?v=YBxkOZx-xnM&feature=youtu.be
  100. Wieczorkiewicz Alicja https://youtu.be/nzju1Wl476w
  101. Wiedyńska Zuzanna https://www.youtube.com/watch?v=wVFjNpnTXvQ&feature=share
  102. Wieleńska Anna https://m.youtube.com/watch?v=RQ2EGddAUKk
  103. Wierzbowicz Laura https://youtu.be/5Qw9Cnnu6yo
  104. Wilczok Radosław https://www.youtube.com/watch?v=0dkOkU5RIeY
  105. Włodarska Oliwia https://www.youtube.com/watch?v=aNJzlifqnDU&feature=emb_logo
  106. Wojtas Marta https://www.youtube.com/watch?v=hcT6WoakNOU&feature=youtu.be
  107. Wojtyczka Katarzyna https://youtu.be/mu8sZlrfbgs
  108. Wójcicka Lena https://youtu.be/WWC7yTG6exI
  109. Wójcicka Maja https://www.youtube.com/watch?v=6GQ6GMJN1B4
  110. Zbroja Magdalena , Małgorzata https://youtu.be/2ucq93R7omM

 

 

Kategoria 13-15 lat – kolejność alfabetyczna

  1. Bałyk Kaja https://www.youtube.com/watch?v=gNqiy92FXKs&feature=youtu.be
  2. Bera Zuzanna https://youtu.be/LuVoZSd31us
  3. Borys Gabriela https://www.youtube.com/watch?v=fYMp5exdnqE&feature=youtu.be
  4. Borzyszkowska Aleksandra https://youtu.be/QFdFGO7tkls
  5. Burak Julia https://youtu.be/0gP4l5UlRV
  6. Byczk Marta https://www.youtube.com/watch?v=0kLMwD0CRm4
  7. Byndas Lena https://www.youtube.com/watch?v=FAiV_O6_s4E
  8. Cędrowicz Maja https://www.youtube.com/watch?v=ID7lU4EkzYU
  9. Cichosz Magdalena https://youtu.be/8Vg0HmTbuW8
  10. Czaja Daria https://www.youtube.com/watch?v=3gnGcrJZL14&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1CC0m-nMVittwjp2sD-pgRyFOxYP6cp57Ct0xzpfWcWPC69Ld2PVWSQ5w
  11. Czyrnek Kinga https://www.youtube.com/watch?v=kmhSBIyhhiA&feature=share&fbclid=IwAR3nHs9twGedQc1kp3UrThRvJTHrDSK_uBU_eJjbVhUp7u0Sog2AEPLu8rg
  12. Dawid Karolina https://www.youtube.com/watch?v=vZY9dKUqx6Y
  13. Duda Jakub https://www.youtube.com/watch?v=365jWyHrNPY&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2G0Lw3y3YsI79PT8YzVdeJB6l9--83BrkrqvfeT5qq5TwOEzl5zCznjMY
  14. Ezekwe Emilia https://www.youtube.com/watch?v=wnN58Xvtttc&feature=youtu.be
  15. Formella Angelika https://www.youtube.com/watch?v=bgZ7fbMO-Vs&feature=youtu.b
  16. Garbacz Ewelina https://www.youtube.com/watch?v=wWaoAa5k_24
  17. Gawron Wiktoria https://www.youtube.com/watch?v=o76U_JYveVo&feature=youtu.be
  18. Gąska Aleksandra https://youtu.be/wfZPefbgDV4
  19. Gizińska Wiktoria https://www.youtube.com/watch?v=YUHR4tzrgno&feature=youtu.be
  20. Golian Maciej https://www.youtube.com/watch?v=CYKka5mV5LM&feature=youtu.be
  21. Gwazdacz Aleksandra https://www.youtube.com/watch?v=cA_-n1nfWTE
  22. Hordyj Alicja https://www.youtube.com/watch?v=R3aYQ17XQjw
  23. Janek Martyna https://www.youtube.com/watch?v=BPWlDns8-9Q
  24. Jaworska Julia https://www.youtube.com/watch?v=qQfhwMaeCBU&feature=share
  25. Kaczmarczyk Amelia https://youtu.be/G192tFwR7To
  26. Kondratowicz Nikola https://youtu.be/KkPX6WLLU1Y
  27. Konieczna Milena https://youtu.be/Q3o6Pvj7gfg
  28. Krasnowska Julia https://www.youtube.com/watch?v=irnJeZfdMmU
  29. Kreft Oliwia https://youtu.be/npUHZ0qmD7Q
  30. Królik Natalia https://youtu.be/xoEXP3gdbu8
  31. Krumplewska Milena https://www.youtube.com/watch?v=wKl467vDQiY&t=3s
  32. Krysiak Magdalena https://youtu.be/tf_ux1U5Sus
  33. Krzyśko Nadia https://youtu.be/uS7_hMTilaU
  34. Kubiak Natalia https://youtu.be/v8zbMxaU9ic
  35. Kucmierz Marta https://www.youtube.com/watch?v=8uvd2z4urEs&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3WIMHJerBWY5Sr2Mi75cEh5CQSbnMQ-N8bNrnZwymoqfs34feHht7bDaM
  36. Kujawski Kacper https://www.youtube.com/watch?v=dT76051z8qw
  37. Kuszała Amelia https://youtu.be/WBxKjDGWHho
  38. Kutyba Klaudia https://www.youtube.com/watch?v=TaXP3_NaylQ
  39. Lach Wiktoria https://www.youtube.com/watch?v=s_agwkiKP0A
  40. Letniowska Agnieszka https://www.youtube.com/watch?v=B7ks_u4E9hU&feature=youtu.be&ab_channel=RobertLetniowski
  41. Lewandowska Michalina https://youtu.be/GXnylxkhjSc
  42. Liro Nikodem https://www.youtube.com/watch?v=_y7MsV7ojXQ&feature=share
  43. Lis Anna https://youtu.be/DBAp2uTmC1Y
  44. Lis Kinga https://www.youtube.com/watch?v=yMiYTeYiUlo
  45. Maciąg Martyna https://www.youtube.com/watch?v=k8IOlUJg2XM
  46. Madej Zuzanna https://youtu.be/e3wHMcvZlY0
  47. Majchrzak Sara https://www.youtube.com/watch?v=4IaspDIZ8Y8
  48. Michalska Julia https://www.youtube.com/watch?v=NfK4oyNyO-8
  49. Mielczarek Aleksandra https://youtu.be/8h6tYPfYnlI
  50. Moraczewska Urszula https://youtu.be/j8aoDpSAtwU
  51. Muszyńska Wiktoria https://youtu.be/6KEvSFcn4Vg
  52. Napierała Paulina https://youtu.be/pLPXhAixsyo
  53. Nierzwicka Rozalia https://youtu.be/anbWoAXQz3Q
  54. Pala Zuzanna https://youtu.be/4jQ6CfCaKZI
  55. Patryn Franciszek https://youtu.be/gPnDa5X6fYw
  56. Płaczek Antoni https://youtu.be/uat6QWICp84
  57. Płocharczyk Julia https://www.youtube.com/watch?v=pnj9pI7I6O8
  58. Polak Karolina https://www.youtube.com/watch?v=pJR_FnB5fyU
  59. Polańska Zuzanna https://www.youtube.com/watch?v=DSktg0DrtVU&t=32s&fbclid=IwAR1T5E79bgGshqM7Zk5vM37HcVg-WP7hIy4zMMxZ4HP9DvlDkyChbRLdF1I
  60. Przybysz Patrycja https://www.youtube.com/watch?v=SLiK-H7BgV8
  61. Pytlarz Sandra https://youtu.be/8xXwwnVwK-c
  62. Rataj Jagoda https://youtu.be/IbZAUjMXQ6Y
  63. Rączka Julia https://www.youtube.com/watch?v=bq8zn2k4Kqk&feature=youtu.be
  64. Rocka Julia https://www.youtube.com/watch?v=Nt4ElvbME00
  65. Sikora Lena https://www.youtube.com/watch?v=B7jm_XDX2yc
  66. Skwarczyńska Karina https://www.youtube.com/watch?v=PD9lGiEOrjU&feature=youtu.be
  67. Sobczyk Wiktoria https://youtu.be/Cs1eOZsHhEg
  68. Sobczyńska Karina https://youtu.be/UNy9PdPf0-c
  69. Soboniak Julia https://youtu.be/wQevLb3IKyE
  70. Subocz Mateusz https://www.youtube.com/watch?v=24Yr473hcuA
  71. Szwajkiewicz Lidia https://www.youtube.com/watch?v=YWMBykQc0Mw&feature=youtu.be
  72. Tłuczkiewicz Julia https://www.youtube.com/watch?v=AzBTHaU0MA0
  73. Troszko Amelia https://www.youtube.com/watch?v=9J45Tmya-Hc&feature=youtu.be
  74. Wawrzyńczyk Natalia https://www.youtube.com/watch?v=YfGLsUhBmxA
  75. Wiktoria Wieczorek https://youtu.be/UWdfH1BLWZM
  76. Woźniak Alicja https://www.youtube.com/watch?v=UHbmi4Z1cS4
  77. Wójtowicz Aleksandra https://www.youtube.com/watch?v=UT7THHQPUGk
  78. Zelwis Milena https://youtu.be/lhbHPvLzxCw
  79. Zyskowska Maya https://www.youtube.com/watch?v=fjz8QGjhx8A
  80. Żółtek Oliwia https://www.youtube.com/watch?v=cazwgo5F0z4&feature=share
  81. Żur Katarzyna https://youtu.be/qAdVp0PiOjE

 

 

Kategoria 16-17 lat kolejność alfabetyczna

  1. Beczek Izabela https://www.youtube.com/watch?v=66M6e06s8RA&t=55s

 

  1. Chorąży Paulina https://youtu.be/o3eLSnXXGwE?fbclid=IwAR3kIhP9i2gP9CAZD7dYuBB-6LvddlrSct7RhYok27df78fjQmbREoW3m40

 

  1. Czajkowski Jakub https://www.youtube.com/watch?v=4uO69hRT7yk&feature=youtu.be&fbclid=IwAR25pSjf9a1MC8mRjm9jA4xbEkT39s6SWRe2ZyLoBcD29iB8spXUrSGVdtM

 

  1. Drajewska Karolina , Furs Aleksandra https://youtu.be/9SvJFkp0QJs

 

  1. Garbień Anna https://youtu.be/SF6nAtNrC2M

 

  1. Gąska Julia https://www.youtube.com/watch?v=u5l3JVPZIkY&feature=youtu.be

 

  1. Grzybowska Michalina https://www.youtube.com/watch?v=rP2w_aQ_KF8

 

  1. Hejman Klaudia https://youtu.be/rk9ab4ruksA

 

  1. Kamińska Julia https://youtu.be/nDr_3rGf00g

 

  1. Krause Julia https://www.youtube.com/watch?v=LF6UQIfBBlU&feature=share

 

  1. Kuryłowicz Dominika https://www.youtube.com/watch?v=ar91TZr2jWw

 

  1. Kuświk Norbert https://youtu.be/QQzvk_c7z8g

 

  1. Majcher Dominika https://youtu.be/nW-miJ8F9X8

 

  1. Makówka Marcelina https://youtu.be/lq-B2NspUiw

 

  1. Mielczarek Alicja https://www.youtube.com/watch?v=M6DhmpnBhsM&feature=youtu.be

 

  1. Nowak Piotr https://youtu.be/b1JW7bc83ww

 

  1. Nowalska Amelia https://youtu.be/y3TnKG7TJpM

 

  1. Olchawa Laura https://www.youtube.com/watch?v=IUZ7nQ4N1yY&feature=youtu.be

 

  1. Pietryniak Małgorzata https://www.youtube.com/watch?v=46R1aW_4dkA

 

  1. Popek Dominika https://youtu.be/j_DUm44xOpk

 

  1. Sawicka Maria https://www.youtube.com/watch?v=ahs8FL47s_s

 

  1. Skupień Julia https://youtu.be/Y1VqgIPK9Qw

 

  1. Stachurska Zuzanna https://youtu.be/SBCRlPHAhMY

 

  1. Sutor Beata https://www.youtube.com/watch?v=7vIgj7JVNRs

 

  1. Szczygielska Paulina https://www.youtube.com/watch?v=FqggTcHqQYI&feature=youtu.be

 

  1. Sztandera Małgorzta https://youtu.be/St_1szpoG1s

 

  1. Szumska Urszula https://www.youtube.com/watch?v=ATLADyvk-sg&feature=youtu.be

 

  1. Śliwiński Damian https://youtu.be/cKooO2fCa6k?fbclid=IwAR1X1nstgOxrcq_4dH5CPku7Eqb64cUgEUyVD262sjHujdjjnS0RQ0HjkXA

 

  1. Tylek Kamila, Gnot Wiktoria https://www.youtube.com/watch?v=N8S88x-bdEo&feature=youtu.be

 

  1. Woźniak Ewelina https://www.youtube.com/watch?v=NCIMvIonIcs

 

 

 

Kategoria 18-19 lat – kolejność alfabetyczna

  1. Chudzicki Bartosz https://www.youtube.com/watch?v=vm0NKtNHifg&ab_channel=BartoszChudzicki

 

  1. Chwal Magdalena https://www.youtube.com/watch?v=JNl1x_TZjD8&feature=youtu.be

 

  1. Głodowska Wiktoria https://www.youtube.com/watch?v=vGedjoHh1-o&feature=youtu.be

 

  1. Karczewska Izabela https://www.youtube.com/watch?v=qsxnVVYscq0

 

  1. Król Antonina https://www.youtube.com/watch?v=sL1SMi0nNVg&feature=youtu.be

 

  1. Kumorek Nina https://youtu.be/-aj8NdhouZA

 

  1. Marcisz Jakub https://www.youtube.com/watch?v=4mUVxDaJafU&feature=youtu.be

 

  1. Nizio Jakub https://www.youtube.com/watch?v=Q-WuEtUWOiw

 

  1. Omasta Zuzanna https://youtu.be/fTNxcu5BybQ

 

  1. Plewa Martyna https://www.youtube.com/watch?v=WiGPTWupKaM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR138m31TOTbV9L5hIcXDygb9lKITDEj3LqFPKKjVM-fR9VlpfORcYl7X-I

 

  1. Sobczak Cecylia https://youtu.be/zP4d87goCTE

 

  1. Sporek Alicja https://youtu.be/YPt7IXl7dJ4

 

  1. Szuba Kacper https://www.youtube.com/watch?v=60RGppcMdVs

 

  1. Walaszczyk Julia https://youtu.be/xdmanecyLUE

 

  1. Winter Zuzanna https://youtu.be/0_jjy5XsgS4

 

 

Kategoria zespoły do lat 12

  1. Rodzynki https://www.youtube.com/watch?v=hBLdcAwIS68&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1GDyP-bafJdRmnnszdfM5uPK6xVx_V84ze0rrfaZIKWCqZ5vSqxmp5PNQ
  2. Campanella https://youtu.be/UbhTwcpk2xk
  3. TRIO z P352 https://www.youtube.com/watch?v=_VDH7kNR7Dw
  4. KROPKI https://youtu.be/nkWJ60Ppn5w
  5. SKAWIKI https://youtu.be/Tf59Af2C3bQ
  6. ŚWIATŁA https://www.youtube.com/watch?v=leY6dS-Pow8&feature=youtu.be
  7. WESOŁE NUTKI https://www.youtube.com/watch?v=Hz97Q02cwTw
  8. Światełka https://www.youtube.com/watch?v=zvRk5qiE2z8&feature=youtu.be

 

Kategoria 13-19lat

  1. GRANDA https://www.youtube.com/watch?v=8UMfIrps9aQ&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0s9p3mHJyDlKZQcNhswSDINC462o_16EgE1u34j5Bfnlnfhr00aKRj54o
  2. FAMA https://youtu.be/3GVgADS_J2Y
  3. SMAJL https://youtu.be/yLynMFJlnmg
  4. INKOGNITO https://youtu.be/UDso7myjGWw
  5. Zespół wokalny DK_Zwoleń https://www.youtube.com/watch?v=_Xa2yA4Msyw&feature=youtu.be

 

Oraz jeden zespół rodziny!

 

The Tryni Family Band   https://youtu.be/tRSdbO6HRIs

 

 














Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „ Dźwięki Wolności „ Gdynia 2020 edycja online.
 
Do udziału zapraszamy solistów, duety, zespoły oraz zespoły rodzinne!
 
Zgłoszeń mogą dokonywać szkoły, przedszkola oraz inne placówki edukacyjne, a także rodzice i pełnoletni uczestnicy do  25.10.2020.





Kartę zgłoszenia wraz z potwierdzeniem dokonanej opłaty za udział w Festiwalu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Biuro organizacyjne tel: 512-496-277 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.



 Z radością informujemy ,że Festiwal "Dźwięki Wolności" został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gdyni




JURY

ogólnopolskiego Festiwalu "Dźwięki wolności" Gdynia 2020 edycja online

Przewodnicząca Jury: ad. dr Anna Domżalska
Agnieszka Szydłowska
Marcin Spenner
Marcin Plewiński

ad. dr Anna Domżalska
Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku na kierunku Pedagogika Instrumentalna w klasie fortepianu oraz wydział Wokalno-Aktorski. Od kilkunastu lat wykładowca tejże uczelni na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Współpracuje z wieloma Teatrami Muzycznymi w Polsce

Agnieszka Szydłowska-dyrygent i kompozytor.
Asystent Kierownika Muzycznego i Chórmistrz w Teatrze Muzycznym im. D. Baduszkowej od 2002 r.
A od 2013 roku w Akademii Muzycznej w Gdańsku prowadzi zajęcia z Zespołów Wokalnych – Interpretacja musicalu na wydziale Wokalno – Aktorskim specjalność Musical.

Marcin Spenner- wokalista. Wraz z Dawidem Podsiadło dotarł do finału drugiej edycji programu, zajmując ostatecznie drugie miejsce.

Marcin Plewiński-realizator dźwięku,współtwórca Studio Konsulat- sieciowej platformy produkującej programy tv.Współpracował przy produkcji wielu imprez, koncertów w kraju i za granicą.




MDK Gdynia - Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury

ul. Grabowo 2, 81-265 Gdynia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (58) 698-63-02

kontakt