Już 28 kwietnia w hali Gdynia Arena przy ul. Kazimierza Górskiego 8 odbędzie się XIII Międzynarodowy Festiwal Formacji Gimnastyczno-Tanecznych o Grand Prix Prezydenta Miasta Gdyni "Gim Show 2018"!

Podczas Festiwalu swoje umiejętności zaprezentują grupy z całej Polski oraz zespoły z Białorusi i Grecji. Gdyński "Gim Show" jest największym w Polsce festiwalem amatorskich formacji gimnastyczno-tanecznych, w którym rokrocznie biorą udział setki uczestników, w wieku od 6 do 19 lat.

Zgłoszenia przyjmujemy do 17 marca, niezbędne szczegóły znajdują się w regulaminie:

Wszystkich sympatyków gimnastyki i tańca serdecznie zaprasza organizator Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni, Miasto Gdynia, które od lat obejmuje Festiwal swoim patronatem oraz sponsorzy: PEWIK Gdynia, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Machiko Gymnastic, Avon, sklep "Po Schodkach", Fun-Tomas i Hey Popinjay!

Uroczyste otwarcie odbędzie się o godzinie 13:00.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM FESTIWALU