Nasze topowe cheerleaderki nie tylko ciężko trenują ale też pomagają!

Wraz z najlepszymi polskimi strongmenami wspomogły akcję zbierania pieniędzy dla WOŚP.

Pomaganie jest super, sami zobaczcie ile radości w zespole Galaxy.

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

Na czas nadchodzących ferii zimowych przygotowaliśmy dodatkową ofertę zajęć otwartych dla dzieci i młodzieży.
W planie mogą pojawić się drobne korekty, dlatego prosimy o śledzenie zmian.
Plan dostępny TUTAJ

20 stycznia zapraszamy do naszej placówki wszystkich młodych wokalistów, ich rodziny, przyjaciół i fanów oraz melomanów na III edycję Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Aktorskiej i Musicalowej.

Przesłuchania rozpoczną się o godzinie 9:00 wg następujących kategorii:
🎵 soliści w wieku 8-10 lat
🎵 soliści w wieku 11-13 lat
🎵 soliści w wieku 14-16 lat
🎵 soliści w wieku 17-19 lat

Zgłoszenia na konkurs przyjmujemy do 12 stycznia!

Kolejność przesłuchań konkursowych dostępna TUTAJ

Więcej w regulaminie

W sobotę, 09 grudnia 2017r, w Młodzieżowym Domu Kultury przy współpracy z UKS MDK Gdynia odbył się Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK. W turnieju wzięło udział 28 młodych szachistów z różnych pracowni naszej placówki. W kategorii OPEN I miejsce zajęła Maja Filipska , II Emilia Skólska, wśród chłopców I miejsce zajął Szymon Pawletko, II Adrian Ławnicki , a III Eryk Chmura. ( plus Zdjęcia)

W sobotę 02.12.2017 rozegrany został turniej mini-hokeja roczników 2010 i młodszych pod patronatem Kujawsko-Pomorskiego Związku Hokeja na Lodzie. W turnieju wzięły udział cztery drużyny i 60 uczestników.

W klasyfikacjia końcowa wyglądała nastepująco:
1. UKS OLIVIA 17 Gdańsk Tigers
2. HUKS Niedźwiadki Gdynia
3. UKS Bombek Malbork
4. UKS OLIVIA 17 Gdańsk Panthers

Podziękowania dla Gdyńskiego Centrum Sportu, Młodzieżowego Domu Kultury, Kantoru Diament, Pizzeri Ogniem i Piecem Gdynia oraz Morskiej Agencji Gdynia za wsparcie przy organizacji turnieju :)
Dodatkowe podziękowania dla rodziców Niedźwiadków pomagających przy obsłudze stolika sędziowskiego oraz tablicy wyników jak i sędziów prowadzących zawody :)
No i największe podziękowania dla mam małych niedźwiadków prowadzących z niesamowitą pasją kącik gastronomiczny o którym krążą już legendy :)

Jako współorganizator serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie

Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Mini Gdynia OPEN 2018!

ZAPSY RUSZĄ NIEBAWEM NA www.gdyniaopen.pl

Więcej informacji TUTAJ