20 czerwca 2017 w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni odbył się koncert pracowni instrumentów klawiszowych „Wakacje zaczynamy”. Na naszej scenie zaprezentowali się uczestnicy w różnym wieku. Koncert cieszył się dużym zainteresowaniem, publiczność dopisała. Młodzi wykonawcy we wspaniałym stylu wprawili wszystkich w wakacyjny nastrój. Dziękujemy:)

zapraszamy do galerii

W dniach 8-11 czerwca 2017 Zespół Muzyki Dawnej „Discantus” brał udział w Międzynarodowym Festiwalu Kultury Dawnej w Malborku, zdobywając wyróżnienie w kategorii instrumentalnej.

Młodzi muzycy mieli możliwość koncertowania we wnętrzach zamku oraz uczestnictwa w barwnym, średniowiecznym pochodzie. Zespół występował również dla mieszkańców miasta Malborka. Udział w festiwalu był drugim występem scenicznym zespołu. Gratulujemy!

20 czerwca o godzinie 17:00 zapraszamy wszystkich do sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni na koncert „Wakacje zaczynamy”. Zaprezentują się podczas niego dzieci i młodzież z pracowni instrumentów klawiszowych. Mamy nadzieję, że to wydarzenie wprawi Was w wakacyjny nastrój.
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie artystyczne, które odbędzie się 14.06 o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni. Naszym gościem będzie charakteryzatorka teatralna Pani Blanka Balicka. Podczas spotkania dowiemy się, na czym polega charakteryzacja teatralna i jak ją prawidłowo wykonać. Mamy nadzieję dowiedzieć się także, jak przebiegają przygotowania do spektaklu oraz poznać zakulisowe tajemnice:)
Wakacje coraz bliżej, więc i my postanowiliśmy się do nich przygotować. 13 czerwca o godzinie 11:00 w kinoteatrze GROM odbędzie się koncert pracowni muzycznych pod tytułem „Prosimy Was o uśmiech”. W wydarzeniu wezmą udział dzieci i młodzież z pracowni wokalnych, instrumentów klawiszowych, Muzyki Dawnej, gitarowej, orkiestry oraz z pracowni tanecznych. Mamy nadzieję, że koncert wszystkich wprawi we wspaniały wakacyjny nastrój.

KONCERT PRACOWNI MUZYCZNYCH ZAPRASZAMY NA KOLONIE