Bardzo miło nam móc pochwalić się niesamowitym projektem, w którym wzięły udział utalentowane „Skawiki” pani Barbary Skawińskiej. Grupa została wybrana przez panią Agatę Świętoń do nagrania pięknych i mądrych piosenek dla dzieci. 

Było to nie tylko ogromnym wyróżnieniem dla naszych młodych wokalistów, ale także okazją do zdobycia nowych doświadczeń i przeżycia przygody, którą zapamiętają na długo i o której będzie przypominać Im także pięknie wydana płyta, którą szczerze POLECAMY!!! 

“Kolory” to projekt skierowany nie tylko do małego słuchacza, ale i rodzica. Wysoka wartość artystyczna jest miłą alternatywą dla dostępnych na rynku dziecięcych produkcji muzycznych. Ciekawe, przykuwające ucho teksty, ładne melodie, niebanalne aranże oraz bogate instrumentarium tworzą niepowtarzalny klimat „Kolorów”.

Twórcy projektu:
Agata Świętoń - pomysłodawczyni projektu autorka muzyki oraz tekstów, wokalistka, absolwentka Konserwatorium Muzycznego w Amsterdamie w klasie wokalu jazzowego, na co dzień Sopocianka, mama Hani i Janki.
Paweł Osicki 
Ignacy Jan Wiśniewski
no i… „Skawiki” – jak mówi sama Autorka piosenek: cudowne dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni pod okiem Basi Skawińskiej.

Nagrody Prezydenta dla naszych...

Z ogromną dumą informujemy, że podczas Gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej...

Czytaj dalej

Pierwsze miejsce w konkursie...

Z radością zawiadamiamy, że Adrian Konieczny ( lat 8) z pracowni plastycznej...

Czytaj dalej

HUKS Niedźwiadki Gdynia mistrzami...

Na gdyńskim lodowisku odbył się VIII Turniej o mistrzostwo Pomorza w mini...

Czytaj dalej

Galaxy Team powołana na...

Zespół Cheerleaders „Galaxy Team” pod patronatem Młodzieżowego Domu Kultury w...

Czytaj dalej

MDK Gdynia - Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury

ul. Grabowo 2, 81-265 Gdynia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (58) 698-63-02

kontakt