Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie artystyczne, które odbędzie się 14.06 o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni. Naszym gościem będzie charakteryzatorka teatralna Pani Blanka Balicka. Podczas spotkania dowiemy się, na czym polega charakteryzacja teatralna i jak ją prawidłowo wykonać. Mamy nadzieję dowiedzieć się także, jak przebiegają przygotowania do spektaklu oraz poznać zakulisowe tajemnice:)
Plan zajęć na rok szkolny 2017/2018 zostanie przez nas podany najpóźniej we wtorek 12 września w godzinach rannych,
po zatwierdzeniu go przez Radę Pedagogiczną MDK.